rodina

Príspevok v téme: rodina
Brenda

mam priatela sme spolu skoro rok mam ho rada je to dobry clovek a viem ze by mi nikdy nechcel zle ale moja rodina ho odmieta.teda zo zaciatku im to bolo jedno a celkom ho mali aj radi ale teraz je to ine.otec mi povedal ze je moc podozrievavy a ze s nim by som to mala v zivote velmi tazke a ze ci s nim chcem aj zit lebo moj priatel uz robi plany do buducnosti.neviem co mam robit ked s nim niesom a piseme si cez internet tak citim ze to neni ten pravy ale zase nemozem povedat ze ked sme spolu tak citim opak no ano trocha ano ze je to super medzi nami ale z casti nie pretoze ma stale nezmyselne otazky a to ma dokaze vytocit.nasi mi vzdy vedeli dobre poradit vsak rodic vie najlepsie tak neviem ci dat na ich radu a rozist sa alebo este pockat.

natusa42

brenda
a chodi k vam ?vykrikaju ti denno denno o neho ?rypu do teba ?
do mna ano,denno denne :( je to na zblaznenie,ze to nema buducnostz ten vztah,ze nie je pre mna dobry,ze som si mala ineho najst atd :(
je to priserne doma...hroza
nasi ho nemozui ani u nas doma zniest uz :(posledny polrok :(
neviem absolutnre ako to bude dalej,akoze nezakazali mi ho,ale nesuhlasia s nim absolutne :(

a v com sa ma akoze zmenit ?:)zapamataj si jednu vec "chlapi sa nmikdy nemenia " a ked ti to nabalacha,tak to nemysli vazne ,a ked aj sa akoze mnei,ked to vidis,tak potom to len hra,ale v skutocnisti sa nezmení -ver mi -odzite ..
co sa tyka toho,co ty citis,citim to rovnako aj ja a je mi z toho smutno,ale zase niekedy je mi fajn s nim ,a citim,ze moje srdce poskoci,ked ho vidi,ale to ozaj len neikedy a kedyysi pred takym polrokom som sa isla zblaznit,uz len pri myslienke nanho ...cele sa vsetko zmenilo,ale on to nechape,a pritom to vie,co ja citim ....a ja mu vlastne "poloklamem " ,nechapem samej sebe ...
ufff...aj vy ?ste plakali obaja ?ked si sa chcela rozist ?aj my dvaja :( ..boze ..ja nie som schopna sa s nim rozist !!!!:(:(:( uz druhrykrat nie...hrozne sa bojim,ze keby som to aj dokazala,tak by ma zase obmakcil a to by bola potupa pre mna hrozna :(:( neviem co robit :(

Brenda

natusa42
tak tusi nieco,stale sa ma pyta co sa deje.a nasi ho ako tak maju radi no ani neviem ci ho maju radi.otec mi povedal ze ako chcem ja ale ze by bolo najlepsie sa rozist .mama mi to iste povedala pretoze vidi ze aky je.ale ja stale neviem.a povedat mu to do oci? skusla som to ale velmi sme pri tom obaja plakali tak neviem.dnes som sa na neho len tak pozrela a uz nic ziadny cit pomaly to ide prec.aj ked by ma mrzelo to ze je vtipny a vie ma rozosmiat.je to dobry clovek to viem isto ale to ze mi slubil ze sa zmeni to moc nevidim tu zmenu.a bojim sa ze ju ani neuvidim.:(..neviem aj ked sme spolu sa trocha hadame alebo ked ma chyti za ruku tak mam taky divny pocit alebo ked ma pobozka uz necitim to co predtym,je mi to akoby cudzie.

natusa42

Brenda
nie,iného si ani ja nehľadám,kedysi zo zúfalstva som chcela niekoho iného si nájsť,ale teraz už nie,-nemám už záujem ani o to..a vidím,že ani tzy nie si taká
prepána (!!) že sms sa rozísť ..nie,nie,nie..to si musíte povedať z očí do očí,ved ste niečo spolu zažili,ľúbili ste sa niekedy,boli ste rok spolu,nemôžeš sa s ním takto rozísť,ale podľa mna,vieš ...aj tak by si neuspela so sms,ak ťa chce,príde za tebou doliezať atd ..ja som sa tiež chcela najprv pred tým pol rokom s ním rozísť cez sms,ale neuskutočnila som to-nemohla som,bolo mi ho ľúto,a tak som mu to jedného krásneho slnečného dna povedala do očí,v strede prechádzky,že " počuj,ja s tebou už nechcem byťmlebo nas vzta mi ublizuje " ...a vtedy som myslela,že bud sa mu niečo stane,alebo mne ..bolo to príšerné,spustil huronsky rev,začal strašne plakať atd ..
bála som sa
a vlastne tvoja rodina ?ona ho aspon akceptuje ?že môže prísť k vám a tak ?či ti stále obíjajú o hlavu,že s ním chodíš ?lebo mne jedným kusom-laždý den na mna ziapu ,ked s ním idem von,že čo zase idem atd a ked je nanjvys u nas tyzden pokoj kvoli nemu,mam to doma hrozne :(:( cela rodina sa rozhadala kvoli nemu :(:(
inak ten tvoj vie,o tom,ze nieco nie je v poriadku u teba ?

Brenda

natusa42
presne ako pises ja tiez si ineho nehladam a ani nechcem lebo ja taka niesom aby som si za jeho chrbtom hladala niekoho ineho...mala som uz vela´krat chut mu napisat sms ze sa rozchadzame aj ked to je take neferove proti nemu ale z oci do oci je to tazke a tak..a este aj o tom klamani...ja mu nechcem klamat ja nerada niekomu klamem:( tak vedela by som to jedno riesenie rozist sa cez sms no najskor si v hlave ujasnit pre a proti a uvazit ci to aj ja tak chcem,ze rozchod a potom napisat sms a uz sa neozyvat...moj kamos mal podobny vztah z jednou babou ktora bola ziarliva a on jej napisal sms.sice mu stale neda pokoj ale neprima jej hovory a tak..a myslim si ze by to bolo najlepsie a ked sa prestane ozyvat tak vtedy zistis ci si k nemu nieco citila alebo to bolo len tym tlakom.

natusa42

Brenda mám mail :) zasnivanadosnivala@azet.sk mozes mi tam napisat,ale neviem ci mi pojdu maily,lebo posledne dva tyzdne mi nechodia :(
ALE skusit to mozes,alebo potom normalnu postu posli na pokeci ..( zatial tu iny mail enchcem davat Brenda vies takto verejne)

presne,predtym nebolo tazke rozist sa,s nim,raz ..druhykrat dokonca zuz to tiez bolo na spadnutie pocas toho pol roka,ale teraz je to hrozne tazke,a tiez mu klamem akoby do oci,nic si z toho nerob,ja sice nemam ziadnehoi ineho vo vyhlade,mam "len jeho " ..ale uz trpim pridflho,8 mesiacov je dlha doba,trpim po jeho boku hrozne...a vsetkym sa to lahko povie " nechaj ho,nestoji za to ",ked clovek ma spomienky,prezil s tym clovekom vela a chodi s nim dva roky ...

presne !!ja tiez uz neviem,ci ho mam rada,alebo ci nie,alebo ci som ovplyvnena rodicmi,ktori ho nenavidia,ja vazne neviem,jeden den si myslim,ze ho uz nechcem,ze proste ten vztah nema zmysel,na druhy den zase ked som s nim ,tak mi je s nim celkom fajn,lebo sa vzdy mame o com zhovarat a sme zvyknuti na seba,...ale (???!!!!) neviem ako z tohto celeho von...uz som presvedcena,ze ho necham,ale potom si poviem,ze nemozem ...a zaroven bojim a ho nechat,lebo viem,ake sceny budu nasledovat :(:( chcem sa nejako nenapadne vybodnut nanho,ale neviem akym sposobom do pekla to mam spravit !!!:(:(:(/ ale uz mi nicia vsetci kvoli tomu zivot...
a inak,co sa tyka nasich partnerov --
tak tiez proste ..aj tebn moj,vystupy mi robil,ked som sa s nim rozisla,nedal mi pokoj,sms jednym kusom,volania,maily atd ..vyckavanie pred skolou,domom atd ..nevedea som uz ,co mam robit,bola som zufala,tak som sa s nim dala znova dokopy,lebo som to nezniesla,teraz je pokojny,ale myslim,ze ked sa s nim znova rozidem,tak zobudim spiaci vulkán :(:( a neviem sa od neho oslobodit ...
a co sa tyka tej ziarlivosti --a staleho zhanania...tiez poznam,stale prezvananie,atd ..smsky..pocas dna aj styri ...co robim,ako sa mam atd ..
poznam poznam ...
a este aj v tvojich slovach som sa nasla,že .." stale musi byt so mnou von L atd ..presne !!!!!! proste napr ja neviem v nedleu smed spolu ..a v pondelok uz nie a v pondelok vecer mi napise,ze ..je zdepkovany,smutny ,ze nhema chut zit,ked ma nevidi ((!!!))) anchapes ?sme bez seba den ...je to proste na hlavu postavene :( neviem co robit ..

Brenda

natusa42
presne je to cele zle a nechcem sebe a aj jemu stale klamat do oci..pocuj mas daky mail ci pokec?..pretoze citam ze zrejme mame taky isty problem...

Brenda

natusa42
presne je to tazke..predtym to nebolo take tazke rozist sa ale teraz je to ine a nechapem preco.nasi su proti lebo vedia ze s nim zrejme dobru buducnost nebudem mat a ja neviem ci ho mam rada alebo si to len namyslam.som uplne mimo uz z toho vsetkeho.neviem co je pravda a co nie.:(

natusa42

ufffff...tak a som si prečítala všetky príspevky do témy..

Brenda ,,myslím,že si niektoré veci som písala " ja " a nie ty ..až mi to divné príde,lebo ja prežívam úplne to isté...ale nie čo sa týka žiarlenia (teda aj žiarlenia z jeho strany,ale nie až takého)
ale medzi ním a mnou ide o iné,to je na dlhšie,ale proste tiež ako ty,zvažujem rozchod,čakám na najbližšiu príležitosť ,čakám,kedy spraví nejakú chybu )(sakra,len on ju už teraz nespraví!):( to viem ..
ale nedokážem sa s ním zatiaľ rozísť a tiež ked som sa s ním raz pokúsila rozísť,tak sa skoro hodil o zem,scéna jak z filmnu,že on bezo mna nemôže žiť atd,tiež ma obmäkčil a preto som s ním skysla dlašišho polroka,a tak s níim " chodím " už dva roky ....a neviem ,čo robiť ..nedokážem nič robiť..

natusa42

no ,pána:(
toto ja riešim už tiež....skoro rok ...
naši sú proti môjmu vzťahu s mojím priateľom,kategoricky ho odmietajú a nem,ôže ani k nám chodiť-nikdy im nič zlé nespravil,ani nič nepovedal-zo začiatku ako u teba,ho celkom "akceptovali ",ale potom absolútne ho odmietli ...
tak a tiež riešim aj ja rozchod,lebo doma sa to už vážne nedá počúať,chcem sa s ním rozísť atd,viem,že rodičia majú asi pravdu,ale ja ho mám rada aj napriek tomu ...máme to ťažké ,dievča :/:(:(:( ale neviem už ja čo mám robiť,som bezradná ...

Brenda

simona888
presne si aj toto vystihla..sice ja som si z byvalym nezacala druhy krat ale jednoducho ma stale pritahuje aj ked viem ze aku ma povahu a ze koli tomu som sa aj rozisla no to je na dlho..a tento je presne taky ako si to napisala ty.vyvolava mi stale ze ma chce pocut a tak kebyze sa dlho nevidime nepoviem ale hned na druhy den co uz niesme spolu napr..ja neviem mam ho rada ale to je vsetko...uz ani sa s nim moc nechcem bozkavat,trosku je to ine.a bojim sa ze to bude este horsie citim ze ho tak troska klamem ked sa ma spyta ze ci sa nieco deje mu poviem nic sa nedeje a pritom sama viem ze sa deje vela veci..:(