Hladam dobreho zubara v Bratislave

vejkaa

igor ako som na to prisla? pomohla mi pri tom taka ta zenska intuicia :) lekar ktory sa k tebe sprava milo a ludsky aj ked prides prvykrat tak to je dobry lekar. A to o niecom uz svedci. A po osetreni to som uz duplom vedela, ze ci je lekar dobry ci ee :)
lexxa ved to je jasne :)))

ynga

Obavy su vzdy ale tie prejdu. Niet nad to ked odchadzas od zubara s usmevom na perach, ze vsetko je ok a netrapia ta nejake bolesti... ;-)

slizik

k sukromnym som sa este nejako nedostal. Hovorim si, ze sukromnych budem riesit az nakoniec ked nebude ine vychodisko.
mariama254 presne z tohto mam obavy. Ze budem chodit od jedneho k druhemu a nic z toho.

naty_gresova

V BA nie je jednoduché nájsť zubára aj keď človek by si myslel, že keď hlavné mesto, že tu bude zubárov ako maku. Kvalitných a dobrých zubárov je naozaj málinko a človek má čo robiť aby ich našiel. Ja som vymenila uz dvoch štátnych zubárov a teraz som u súkromného. Zatiaľ to vyzerá ok, snáď to tak bude aj naďalej

lexxa

vejkaa ale z môjho pohľadu hľadať vhodného zubára sa naozaj oplatí. Pretože myslím si, že problémy so zubami sú to najhoršie čo môže v živote človeka postretnúť. Myslím tým vzhľadom na bolesť :-(

Kiora

-igork- Dobrého lekára spoznáš podľa jeho práce a prístupu. A samozrejme prvý dojem dokáže tiež v mnohom napomôcť. Pokiaľ nemá zubár na teba dobre pôsobiť, pokiaľ ťa priebežne neoboznamuje o tom, čo robí, prečo to robí, tak to pre mňa nie je dobrý zubár. :-)

igork

vejkaa ako si prisla na to ze tak tato lekarka vie co robi a stoji to za tie peniaze? ved to na prvy pohlad sa neda zistit nie? ja od puberty mam velke problemy so zubami casto chodim k zubarovi ale zeby za tie desiatky rokov sa mi nejako polepsilo nemam pocit

vejkaa

lexxa tiez som na to prisla. Ale najprv som sa musela asi viackrat zmylit aby som konecne nasla doktorku ktora bude k mojim zubom pristupovat naozaj zodpovedne a odborne

lexxa

leko myslím, že s tým mi veľa nenarobíme. Ja som došla po mnohých pokusoch o kvalitného štátneho zubára k tomu, že tadeto cesta nevedie. A radšej som si povedala, že do zubov dám toľko peňazí koľko bude treba, len nech ich mám poriadne urobené :-)