Hladam dobreho zubara v Bratislave

anicka89

čakanie nie je podľa mňa fajn pre nikoho, ja aj keby som čas mala, tak stále sú rôzne iné spôsoby ako efektívne viem inak čas využiť a nie stráviť ho u nejakého doktora hodiny ;)

lorQa

Samija a to príjemná skúsenosť nie je, ja nehovorím, keby som bola celé dni doma, že nemám čo robiť tak nepoviem fakt ani pol slova. Ale takto keď musím miliardu vecí stihnúť tak ozaj nemám chuť niekde v čakárni byť dlhé hodiny :(

samija

pre mna to je napriklad velmi podstatne :) to ci sa dostanem na cas na radu, lebo uz niekolkokrat sa mi stalo, ze som musela u nejakeho doktora hodiny a hodiny cakat, len aby prisiel na mna rad :/

siminii

Havka, keď ono je to ťažko. Každý máme iné predstavy a iné veci nám vyhovujú. Niekto napríklad vôbec nestavia na prístupe lekárov, alebo na tom či sa dostane na radu na čas a pre niekoho iného môže byť zas to priorita. Je to ozaj rôzne.

havka

Spytaj sa znamych. Nema zmysel vzdvedat sa na fore podla mna. Tu sa zubari mozu chvalit aj sami a kydat na konkurenciu. Potom prides k niekomu a budes sklamana. Taktiez nema zmysel chodit na stranky, ktore hodnotia lekarov. Pojdes k najlepsie ohodnotenemu lekarovi a nebudes spokojna. Alebo pojdes k najhorsie ohodnotenemu lekarovi a budes spokojna. Alebo pojdes k lekarovi bez hodnotenia a budes spokojna. Je to len a len o osobnej skusenosti. Chod k niekomu, vyskusaj a potom si toho zubara ohodnot sama pre seba. Ci si bola spokojna.

mariama254

For you - Chéri
Kedysi som sa aj ja zamyslala nad tym, ze kde kolko penazi necham a podobne, ale zacalo mi postupom casu a nejako to asi prislo aj s vekom, ze mi viac zacalo zalezat na kvalite lekara. Na tom aby som dostala ozaj dobru starostlivost.

Chéri

Kam chodím teraz? Do Pearl Dental, je to súkromná ambulancia v Ružinove:) Ako som ti písala, pre mňa je proste prístup podstatný a tiež aj kvalita práce, takže to boli dôvody pre ktoré som sa takto rozhodla, že vymením štátneho lekára za súkromného a teda s týmto rozhodnutím som v pohode, neľutujem ho, síce stojí to peniaze, to áno, ale ide predsa o zuby, o zdravie, takže to neriešim:)

samija

cheri ale vidis, ze uz je to inak a asi sa teraz citis aj lepsie, ked uz vies, ze nemusis mat nejake obavy co? :) kam chodis k stomatologovi teraz, ked uz si bez strachu?