Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hladam dobreho zubara v Bratislave

tojejedno

Plno kecov a odporucania skoro ziadne.A este tu vypisuju niektori tajne,ako keby si drzali tajomstvo svojho zubara/ky.Pripeceni narod...

alzbetiena

*elise* poviem ti, že sa mýliš. Podľa toho, čo počúvam poslednú dobu aj od známych, mnohí zubári len rýchlo rýchlo aby mali urobené všetko čo najskôr aby stihli vybaviť čo najviac pacientov. Takže záleží to všetko od daného zubára, zubárky. Každý je úplne iný.

elise

V Bratislave nie je problém nájsť a zmeniť zubára. Problémom je keď človek musí byť spokojný aj s takým, ktorého musí brať pre nedostatok v regione aj keď by ho najradšej vymenil. A druhá možnosť je mať plnú peňaženku, veď také zubné korunky sú riadne drahé a podľa mňa nie je problémom nájsť zubára, ktorý by ich odmietol urobiť.

martinka090

Myslim, ze o tej radosti by sme vedeli napisat kazdy kto si niecim podobnym presiel najst v dnesnej dobe dobreho zubara je narocne, ale zdravie je na prvom mieste aspon teda by malo byt preto by sme mali ten cas do toho investovat a hladat. Sam zubar za nami domov nepride :)

Naty63

Anička tak to som rada, že konečne vidieť nejaký pokrok...že konečne si zmenila zubára...snáď to teda naberie správny smer...asi máš aj ty z toho radosť, že konečne niekto, kto je ochotný ti venovať svoj čas a neotočí ťa len tak medzi dvermi... :)

gabrieeelka

Anicka tak to je samozrejmé, že ti nemôže zubár len tak sľúbiť, že ti urobí korunky, keď nevie v akom stave máš celý chrup. Na korunky je potrebné aby zubár vedel ako na tom si, čo sa týka zubov a aby videl, čo všetko bude treba riešiť poprípade liečiť pred samotným vložením koruniek :) Ten proces nejakú dobu proste trvá.

anicka89

dlhšiu dobu som sa tu neobjavila, ale to nič nemení na veci, že som sa posunula ďalej. :) Vyskúšala som si nájsť kontakt na ambulanciu v Perle Ružinova a keď som našla tak som tam volala, že aký problém mám a že by som potrebovala korunky. Tak sme sa dohodli, že najskôr sa musím prísť ukázať, aby som prišla na prehliadku, lebo že potrebuje vidieť v akom stave mám chrup a aké možnosti tam máme. Takže už konečne to vyzerá tak, že sa posuniem ďalej a snáď za nejakých pár mesiacov už budem mať korunky.

Naty63

Anička k zubárovi môžeš prejsť kedy chceš, ide len o to aby si sa informovala u lekára ku ktorému chceš prejsť či má kapacitu na to aby ťa mohol vziať...keď sa dohodneš s budúcim lekárom a ten nebude mať problém ťa vziať...tak nevidím problém prejsť kedykoľvek k nemu :)

Bionetla

Juzya uz mam navstevu zubarky, ku ktorej chodis aj ty za sebou. Mala si pravdu videla som uz z auta z cesty ambulanciu. Aj ked som si najskor nebola ista, ci je to ta spravna ambulancia, ale ziadnu inu som nenasla, takze som tam trafila na prvykrat, co sa mi casto nestava :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hladam dobreho zubara v Bratislave - Fórum - ZDRAVIE.sk