Ako získať prvé dievča ako na to?

Príspevok v téme: Ako získať prvé dievča ako na to?
soto

Zdravim potreboval by som poradit som zalubeny do svojej spoluziacky a neviem ako by som ju mal zbalit je to velmi pohladne dievca a bola by to ak by to vyslo moja prva laska no neviem ci nie som jediny kto bojuje o nu no potreboval by som ju zbalit lebo velmi som do nej zamilovani a nemozem ani o nicom rozmyslat len o nej prosim poradte ako na to vopred dakujem za odpovede

palonho@centrum.sk

Pomoc! :-(

Mam 8 rokov a som zamilovaný do 8 ročnej Nelki. Ale ona je zamilovaná do 8 ročného Marka. Ako si ju mam získať??? Prosím pomôžtemi.

mam56

Ja som si svoju prvú lásku v 6. rokoch získal tak, že som bol jej ochráncom. Jej sa to hrozne páčilo a imponovalo jej to.
Ja som jej potom dával cukríky a iné sladkosti, lebo môj otec z práce stále niečo doniesol, čo si pamätám, aj jednu tašku sladkostí:-)))
Jáj, Anička, blondýnka:-) Alte Liebe rostet nicht:-) Stále som do nej zaľúbený ako by to bolo včera.

Pán.PhDr.Analfabetiak

A prečo jej nekúpiš nejaký pekný darček alebo jej nejaký pekný darček vyrob. Ja mám napr. taký malý nožík, rybku a s ním si stružlikám rôzne veci, od menších po väčšie.
Posledne som si vystružlikal udicu a chodievame s kamošmi chytať rybky k najbližšiemu jazeru, kde sa za to aj platí.
---------------------------------------------------
Prepáčte mi, že nemôžem spať a že tu spamujem, ale zabudol som dať mäsko svojmu polkilovému pavúkovi a ten mi počas spánku prebehol s tými jeho chlpatými nohami po tvári.
Fúh, ja neviem ako teraz zaspím. Viete ako na mňa zákerne pozerá??? Tými jeho 8 očami??? A ešte fajčí pri mne v tej svojej búdke jednu o druhej, jak blázon.

pán.Ing.Diskalkuliak

Mne sa nedarilo dlho zbaliť žiadne dievča, tak som začal trpieť takzvanými sexuálnymi halucináciami a bludmi. Ja nemôžem nikdy zatvoriť oči, lebo stále sa mi pred očami vybaví niečo so sexuálnou tématikou.
Napr., zatvorím oči a už sa mi vybaví napr. mravenisko, nahá mravenčia kráľovná a pri nej jej milión robotníkov, tiež všetci nahí.
Alebo zatvorím oči a hneď sa mi vybaví náš kohút, ktorý má cca. 10 priateliek, resp. sliepok, však jemu je radosť žiť, že???
--------------------------------------------
A už keď sa mi podarí nejako zaspať, tak sa mi pred očami vybaví moja ex, ktorá mi nadáva veľmi sprosto a drzo, že som kôň a ja stále bránim, že nie, nie. Ja nie som kôň!!! A ona mi zakaždým povie, nie, nie si kôň??? Nie si kôň??? Tak sa pozri do ZRKADLA. Ja sa zakaždým pozriem do zrkadla a v zrkadle vidím seba skutočne ako čierneho zúboženého vychrtlého koňa.
www.youtube.com