Ako získať prvé dievča ako na to?

Príspevok v téme: Ako získať prvé dievča ako na to?
soto

Zdravim potreboval by som poradit som zalubeny do svojej spoluziacky a neviem ako by som ju mal zbalit je to velmi pohladne dievca a bola by to ak by to vyslo moja prva laska no neviem ci nie som jediny kto bojuje o nu no potreboval by som ju zbalit lebo velmi som do nej zamilovani a nemozem ani o nicom rozmyslat len o nej prosim poradte ako na to vopred dakujem za odpovede

palonho@centrum.sk

Michael022

poradiť? hmm, ja mám 26 rokov a nemal som ani jeden vzťah a až teraz som sa zaľúbil do jedného dievčaťa no ono má iného s ktorým je pol roka. Chcela sa s Ním kôli mne rozísŤ kôli mne. No ja som jej to "nedovolil" bo viem že jej neviem dať to čo má on.

sin_sister

mne to pripadá ako cenzúra. rozkazovať ľuďom o čom sa môžu a nemôžu baviť a aké otázky môžu alebo nemôžu klásť?

Matej

Pomaranč upozorňujem ťa striktne na to aj ja.. všímam si to už dosť dlho a stále v každom druhom príspevku píšeš aby ti napísal niekto na mail.. ak sa chceš rozprávať tak je to fajn ale rozprávaj sa tu a prosím ťa nepíš otázky, ktoré zasahujú do intímnych stránok nejakého vzťahu, keď to s témou nesúvisí.. ak neuvidím nápravu tak to budem riešiť inak.. nie len slovným upozornením..

lulu000

pomaranc uz mi prides dotieravy a rada by som vedela co tym sledujes ze chces aby ti kazdy (vecsinou zeny) pisal na mail. ked sa chces rozpravat tak sa rozpravaj tu. nevidim dovod aby tie rozhovory boli sukromne

pomaranc99

lulu to mas pravdu, to je vyhovorka a to druhe je este vacsia vyhovorka. :D kolko ste mali vtedy rokov a kolko mate teraz? ako vlastne vyzeral ten vas vztah? mozes mi napisat na mail. ja sa veeeelmi rad rozpravam o vztahoch :)

lulu000

a neskorsie mi zase povedal ze ma toho vela v skole tak neviem ale uz to neriesim. ked ho vidim tak mu pozdravim a usmejem sa a to je asi tak vsetko.