skúste odpovedať

Príspevok v téme: skúste odpovedať
co.,ltd

Nemam priatelku, ak by ma zena chcela som ochotny byt vo vztahu aj bez sexu, myslim ze by som jej dovolil mat milenca, v buducnosti by som chcel mat deti, no ak by nechcela, tak nie. Som ochotny jej celu vyplatu poslat na ucet, ak potiahnem jej potreby tak nemusi chcodit ani do prace, moze si len uzivat. Neviem, viac tolerantny uz neviem byt, moze rozkazovat ako len chce, spravim co povie. Aj rok v praci ostanem, ak bude chciet nove auto alebo neviem co. Uz fakt neviem co mam spravit aby som neostal sam. Som este mlady, poradte prosim

atm

ty to mas chalan hodne hodne pomylene..:D zrejme to pises uz z cireho zufalstva, ale tym ze zo seba spravis handru si naozaj na 98% nikoho nenajdes.. mozno tak nejaku sadistku alebo nejaku podobnu choru hlavu..;) vo vztahu ide aj o nejake hmotne istoty, ale vzdy aj o pritazlivost, lasku, doveru, proste potrebu mat sa navzajom a byt spolu.. a kto potrebuje handru? no maximalne tie typy co som napisal vyssie;)

xdanielax

v tom pripade, zrejme robis nieco zle, ked prejavujes zaujem.
neni si moc hrrr? Dufam, ze jej nezaves na nos hned cely tento preslov, co si sem napisal :DD
Mna osobne by odradil prilisny zaujem od muza.

blondula

nehnevaj sa,ale si riadny somar !!!! .... a na druhej strane,urcite je dost takych zien,co by ta radi obrali aj o posledne derave slipy !!!! nastastie mna taki chlapi ako si ty nicim zaujat nemozu !!!

natusa42

koľko máš rokov ?
inak ,si milý :)ked toto píšeš....len nemôžeš nechať so sebou zametať :)radšej ostan sám ako s nejakou,ktorá ťa bude podvádzať,ale milo mi to vyznelo,čo si napísal :)

maruska123

chlapa s takymto spravanim by som nechcela, ani keby ma 100 milionov eur na ucte..neznasam ludi bez sebavedmia, to radsej byt sama...

Magy

prepac ale podla toho co pises, to nemas v hlave podla abecedy. zensku neziskas na to, ze zo seba spravis rohozku. teda mozno ziskas, ale ty z toho nebudes mat nic, len ona. a taky nevyvazeny vztah nie je vztah. je to zneuzivanie. myslis ze takto by si bol stastny? poznam kdejake extremne submisivne typy, ale toto co opisujes je uz na diagnozu. spametaj sa a zacni byt trochu sebavedomy, hrdy. zeny nestoja o take handry.