Pilates

Príspevok v téme: Pilates
klifon

Mnohe sa trapime kvoli postave a radi by sme schudli rychlo a bez pohybu. Ja som tiez vyskusala mnoho diet, ale najprospesnejsia pre mna bola 5 -dnova ryzova kura na precistenie organizmu a teraz sa pravidelne stravujem 5xdenne.Zacala som aj cvicit - pilates cviky. Su sice narocne, ale stoja za to.Chcela by som sa opytat aj na vase skusenosti s tymto cvicenim.

simona

ja by som vas chcela poprosit, mohli by ste mi poslat cvicenia pilates pre zaciatocnikov? budem vam velmi vdacna, pretoze sa zaujimam o pilates a chcem zacat cvicit ho.

simaa

awojte chcela by som vas poprosit ci by ste mi neporadili nejake cviky na boky,stehna,brucho a zadok piste mi pls na sima302@azet.sk diky:o)

sylver304

ahojte baby.tak pilatesa cvicim aj ja,naozaj spevnuje postavu a je to vidiet uz aj po kratkom case.ale urcite treba cvicit aj nieco ine.napr.:na orbitreku,rotopede...lebo on skor spevnuje,ako sa z neho chudne.

baška818

Ahojte.Počula som že je pilates veľmi dobrý na chrbticu a na formovanie postavy...ak by bol niekto taký zlatý, potešila by som sa nejakým cvikom,kým si zakúpim vlastné DVD...:baska81@szm.sk. Ďakujem moooooc

silvia007

ahoj ludkovia iba chciem vedieť či sú tie cviky naozaj efektívne rada by som vedela skor ako sa na to dám ja sa práve morím s 90-dňovou dietkou a celkom sa mi darí ďakujem za názor

michaela111

Ahojte, viem, že už je to otravné, ale mohol by to niekto poslať aj mne na mail: michaela217@post. sk
Ďakujem strašne mooooc.....

maja333

ahojte... ak môžte niekto, pošlite mi prosím cvičenia pilates na dryma@centrum.sk... mam probémy s chrbticou...dakujem. Maja