co tieto farby na vlasy?

jankaaaaaaaa

zosvetlovac je na zosvetlenie vlasov, nie na zafarbenie na peknu farbu. po zosvetlovaci si treba dat farbu na vlasy. aby neboli zlte ci oranzove

jhjf

no ved to mi uz doslo potom ako som si dala tu garnier blond.ale ked si dam zosvetlovac tak to budem mat asi aj tak rysave.alebo kolko si ho mam nechat na hlave aby mi to zosvetlilo len tak o par odtienov?

jankaaaaaaaa

no jasne ze ti ta blond farba s vlasmi nic nespravila ked nebola zosvetlujuca! a ked chces svetlejsie vlasy tak si na nich musis dat jednoducho zosvetlovac. inac to predsa nepojde

jhjf

ci sorry som sa sekla s tou odpovedou...ale neviem aj tak ak viete o nejakej farbe co mi vlasy zosvetli a bude to mat aj nejaky efektt tak poradte

jhjf

maruska 123
no mali by byt vsetky trvale.ale problem je to ze ja som si dala garnier fatalne blondavu trvalu farbu a ono mi to vlasy vobec nezosvetlilo nic to s nimi nespravilo.potom som rozmyslala aj nad zosvetlovacom.len to by som bola asi uplne rysava.palette farby sa rychlo vymyvaju ale nemam skusenosti s tymi svetlymi odtienmi ci chytia.ja fakt neviem co s tymi vlasmi...mam pocit ze tu farbu hnedo rysavu mi z nich asi nic nevytiahne okrem toho zosvetlovaca:(

ANTYlopa

no mam vlasy ako ty a chcem si dať farbu ako ty :D ale nie trvalú farbu garnierky su super ta predposledna sa mi páči najviac to je trvalá že? :/

maruska123

noo taku nejaku by som chcela aj ja

inak tu palette deluxe (tu druhu v poradi) tusim na slovensku nemaju, aspon som ju nevidela..lebo inak by som si ju vsimla..a ani na slovenskej oficialnej stranke ju nemaju