Prvý a posledný

Príspevok v téme: Prvý a posledný
LOLiii

Mám prvý vážny vzťah. Priateľ je o10 rokov starší odo mňa ja mam 19. Je úžasný.Nie je to už tak že si ho idealizujem.. viem presne aký je a vidím aj jeho chyby no aj tie na ňom ľúbim.Naozaj sa veľmi milujeme, vo všetkom si rozumieme všetko je fajn. No je to môj prvý vzťah po všetkých stránkach. A on to už neberie vzhľadom aj na to koľko ma rokov len tak. Berie to veľmi vážne. Ako lásku na celý život.Ja to pravdaže cítim tak isto. Ale je to vôbec možné. Nemôže sa nič pokaziť tým že som nemala nikoho iného alebo tak? čo myslíte

betusiiiik

ahoj LOliii :) tak ja mam 21 a v 18 som tiez stretla svojho prveho po vsetkych strankach :) a o pol roka sa idem vydavat takze myslim ze ak lubis tak by Ti nemalo nic chybat, drz sa

jajka001_

ved mas len devatnast. vobec nevies ako dlho s nim budes. ak ho budes strasne strasne lubit, tak na ineho ani nekuknes. ale mozno aj hej, zavisi od osobnosti, libida, okolnosti

LOLiii

áno. Mne nepomôže keď si z toho budete robiť srandu. Odpoveď je to možné nie je to možné. Ale ak sa to podarí tak budem rada :) aspoň všetkým dokážem že sa to dá