4,5 roka s buducim manzelom a nikdy som nemala oragazmus

Príspevok v téme: 4,5 roka s buducim manzelom a nikdy som nemala oragazmus
Sasa62

Ahojte poradte mi prosiiim. Som 4,5 roka s mojim prvym chalanom, zivotnou laskou, v septembri sa ideme brat a nikdy som s nim nezazila orgazmus. V poslednej dobe nemam uz ani chut na sex. Je to mozno tym, ze vydrzi strasne malo, na prvy krat je po minute dvoch spraveny a potom uz nemam chut, lebo penis uz nie je taky pevny, niekedy dame aj tri kola (tri jeho orgazmy) ale pride mi to ako stale ten isty pohyb, ba dokonca neprijemne, az bolestive. Neviem co mam robit, nikdy som to neriesila, nikdy ani on neriesil, on si asi mysli ze mavam orgazmus, aj ked neviem preco, lebo som ho nikdy nepredstierala, jeho to proste moc nezaujima, on je a tym to hasne :( Ked sa mazlime je to o inom, vzrusenie citim, ba aj pri sexe, ale ked on sa tak rychlo urobi ze si to nestihnem ani uzit. Zacinam mat z toho obavy, ci sa to zmeni, lebo predsa budeme manzelia a chcem byt s nim dokonca zivota, ale chcem konecne zazit aj krasne a milovanie so spolocnym vyvrcholenim.

xxxxxxxxxxxx

to si za taku dlhu dobu nic nepovedala??? preco??? a tiez je to od neho sebecke ze ho to nezaujima ci si mala orgazmus...hmm neviem ja by som si takeho chlapa nebrala.vacsinou sa manzelia prestanu snazit ci muz ci zena abo obaja uz ked maju papier...nemyslim si ze sa to po svadbe zlepsi skor naopak...mne tiez robi problem dosiahnut orgazmus a moj chalan sa tak snazi aby som z tho mala tiez nieco. alebo sa snazim ja ze som na nom a ked vidim ze uz pomaly je tak chvilu prestanem a pokracujem ...a co tak oralne ta neuspokojuje? ja neviem pride mi to divne za taky dlhy cas ja si vas sex teraz predstavujem asi tak ze ty lahnes roztiahnes nohy a on urobi par tych smiesnych pohybov a odvali sa z teba...mozno sa aj ty malo snazis...

wreck

"...ci sa to zmeni, lebo predsa budeme manzelia a chcem byt s nim dokonca zivota..."

sasa62, je velmi nebezpecne s niecim takym pocitat. len preto, ze budes mat papier, sa nezmeni VOBEC nic! iba ak k este horsiemu, lebo uz ta bude mat akoby istu, nebude sa musiet o nic snazit. urcite, PROSIM TA, nepocitaj s tym, ze sa to same od seba zmeni.

sexualna tuzba je silnejsia, nez si vacsina z nas chce pripustit. ak je dlhodobo nenaplnena, nastava nespokojnost, az frustracia, a koncieva to z hladiska vztahu zle. :( som prekvapeny, ze si to dokazala znasat 4,5 roka. :-O

svadbu odlozte a rieste najprv toto. nezaujem o spravenie partnerky moze byt vazny problem aj v inej rovine -- tvoj chlap je sebec. skus sa zamysliet, ci nepozorujes, ze vo zvysenej miere mysli len alebo predovsetkym na seba. nemusi to tak nutne byt, ale ked uz vlastnej partnerke nedoprajem orgazmus, resp. mi je to jedno...? to kde sme?

a mozno mu krivdime. mozno fakt nie je len pozorny a nedokaze ta "citat". v tom pripade sa musite o tom rozpravat. nie PO sexe. PRED nim. nadhod to v tom zmysle, ze asi nieco nie je v poriadku, lebo mas tazkosti spravit sa. myslis si ze je to preto a preto. uvidis co na to povie.

ivanecenka

mám kamarátku, ktorá si zobrala za muža chalana, pre ktorého bola prvou, majú spolu dieťa, ona sa mi sťažovala, že sex je o ničom, že chlapec sa rýchlo urobí a zhasla sviečka, dievča to aj riešilo, neporiešilo, nakoniec si našla milenca, rozviedla sa a teraz žije s tým milencom a už sa na nič nesťažuje. Zrejme bude v tom manželstve sex dôležitý, treba mu jemne dať najavo, že aj Ty si pri tom a chceš si to užiť...

Sasa62

Ako by ste povedali priatelovi po tolkych rokoch, kedze ma to doteraz akosi netrapilo, a nedavala som tomu pozornost, ani som orgazmus nepotrebovala, proste mi to nechybalo, len som si to vzdy pomyslela, ale netrapilo ma to, ze nase milovanie neni take ake si predstavujem, ze mam pocit, ze sa nezaujima o to aby ma urobil, ze mam pocit ze je to len o tom, aby sa spravil on, keby aspon dlhsie vydrzal, ale za 5 minut sa neda nic :( Nechcem ho ranit, je to moja chyba ze to riesim az teraz, a neviem ako na to.