Frajer mi nadava...

Príspevok v téme: Frajer mi nadava...
Slnce

Dobry den, chcem sa poradit mam uz 2 roky frajera ktoreho milujem a on miluje mna. On ma 20 ja 22. Ale mam  s nim problem, posledny rok sa ku mne sprava inak nez ked bol zalubeny.. Nadava mi.. Ked sa napr pohadame kvoli malickosti hned z neho vybehne ze ty si sprosta alebo krava atd.. , ale aj napr ze som prije*ana, pi*a. Mam pocit ze on to nevnima ako nieco zle kedze doma bezne s rodicmi pouzivaju nadavky. Ale mne to strasne ublizuje a isto to nie je normalne aby mi frajer nadaval, nema na to pravo! 100x som sa mu to snazila vysvetlit ale vzdy ked sa pohadame je rozculeny to z neho vybehne.. Nechcem aby moj vlastny frajer ktory mi ma byt oporou hovoril ze som pi*a. Ked sa ho opytam preco to povedal povie ze, v tej chvili si to o mne myslel. Ako sa mam zachovat v takej situacii co mam robit? Len nepiste ze sa mam s nim rozist lebo vsetko funguje pohode len toto je problem..Dakujem

AdamKrt

Teda, ked som mal volakedy s priatelkou prieky, ze bol clovek nastvany a pomyslal aj na rozchod, dokonca ani vtedy by som ju tak nenazval a to nemam problem si obcas zanadavat od pluc pri istych prilezitostiach.

J111

No, ak jej povie, že je pi.. prije...ná, tak dovi stará mama, to hovorí za všetko a zmysel to s ním mať nebude. Bude nadávať aj pred vašimi deťmi, ak by ste ich mali. No, musí to byť neskutočne inteligentný človek:DDD
In nomine Kristi padre:D

nazor

slnce, neuraz sa, ale si p*ca, pretoze s nim este ostavas.
mne, keby toto povedal, tak sa na neho pozriem a poviem mu - "ano, som p*ca, ked som s niekym ako ty, ale tomu je koniec", otocim sa na pate a navzdy od neho odidem.

nefinka

slnce - chceš radu - tak vlastný frajer ti môže nadávať, že si p.ča a bohviečo ešte, ale my keď ti tu narovinu povieme že si naivná a hlúpa, keď si myslíš, že toto je prejav lásky od chlapa, kt. na tebe záleží, tak to sa urazíš a nepáči sa ti to. a čo si čakala, že ti tu ľudia poradia? máš 20, to je dosť rokov na to, aby si aj sama vedela, že máš takého chuja poslať kade-ľahšie

loksa

Slnce, sorry moja, ale inteligentny chalan ktory ta lubi a slova pi*a pri*ebana - to mi nejak nejde dokopy. Preco si si taka ista ze ta nezacne aj mlatit? Mozno to doma tiez robia bezne, len zatial nie pred tebou. Tiez ho budes potom takto ospravedlnovat? Sice ty si ta ktora vie najlepsie ako to medzi vami je, ale ak uz sa pytas na nazor inych, mne sa nezda ze vsetko ostatne funguje v pohode ked sa dostavate do hadok pri ktorych si o tebe mysli ze si ... :(

ajjaja

Moje nervy! Nehnevaj sa, ale inteligentny clovek nepovie milovanej priatelke, ze je p*ca !!! To kde sme?? Ved to je vyjadrovanie najprimitivnejsich primitivov. Keby si zahresil, ze " do p*ce " tak budiz ... ale toto??

A mimochodom, tiez si myslim, ako ti tu uz niekto pisal, ze po case pridu facky. Netvrdim, ze za rok-dva ... mozno za 10. Dobry clovek sa takto nesprava :((

xdanielax

kedze existuje len jedna rada, ktoru ty neakceptujes, tak co cakas za radu? zrejme ste s frajerom rovnako inteligentni, len u teba je to vykompenzovane v inych sferach, lebo inak nerozumiem, preco s nim este si.

Lumik

no mozno bol niekym prekliaty a teraz kazde pekne slovo co povie sa vdaka tomu prekliatiu zmeni na nejaku nadavku, takze mozno by sa stacilo naucit spetny prekladovy slovnik. Pripadne sa nechat prekliat aby si nadavky pocula ako lichotky a to by sa navzajom vykompenzovalo.