Frajer mi nadava...

Príspevok v téme: Frajer mi nadava...
Slnce

Dobry den, chcem sa poradit mam uz 2 roky frajera ktoreho milujem a on miluje mna. On ma 20 ja 22. Ale mam  s nim problem, posledny rok sa ku mne sprava inak nez ked bol zalubeny.. Nadava mi.. Ked sa napr pohadame kvoli malickosti hned z neho vybehne ze ty si sprosta alebo krava atd.. , ale aj napr ze som prije*ana, pi*a. Mam pocit ze on to nevnima ako nieco zle kedze doma bezne s rodicmi pouzivaju nadavky. Ale mne to strasne ublizuje a isto to nie je normalne aby mi frajer nadaval, nema na to pravo! 100x som sa mu to snazila vysvetlit ale vzdy ked sa pohadame je rozculeny to z neho vybehne.. Nechcem aby moj vlastny frajer ktory mi ma byt oporou hovoril ze som pi*a. Ked sa ho opytam preco to povedal povie ze, v tej chvili si to o mne myslel. Ako sa mam zachovat v takej situacii co mam robit? Len nepiste ze sa mam s nim rozist lebo vsetko funguje pohode len toto je problem..Dakujem

zo srdca

ja by som ti povedala iba jedno - pokial mu razne nepovies ze ak neprestane tak mu das nadobro zbohom tak ti bude nadavat do konca zivota. ak ta nauzaj MILUJE tak prestane ihned, pokial si tvoj frajer mysli o tebe (aj ked len v danom momente) ze si pica, namiesto toho aby si myslel ze si to najuzasejsie co v zivote ma tak je to dost smutne ...
pocula sa uz pesnicku od bruna marsa - just the way you are ? to je krasne vyznanie lasky a nie hnusne nadavky
a nie som naivka, tiez mam dlhodoby vztah a uz len pomyslenie na stratu mojho priatela ma velmi zaboli ale keby mi co i len RAZ povedal ze som p*ca neodpustim mu to ani keby ja neviem co ...

natusa42

slnce ..........................................................ja mam dost,neviem,ci sa mam smiat,ci plakat ,ze .." on je dobry a inteligentny clovek,len nevie,co je to slusnost " (rofl) normalne si mi privodila zachvat smiechu,.....(rofl) sa tu po koberci skoro šúlam....

vieš ty vôbec,kto je inteligentný človek ?ten ktorý je AJ slušný ,aj vychovaný ,aj má niečo v hlave a aj sa vie správať a nie je vulgárny,to je inteligencia vrodená,ak ti to nedošlo....

dúfam,že si len Fake :D lebo hádam takáto sprostá nie si ..

J111

No, ked tak, tak tak. Ja ti poradim len jedno. Ked budes s nim, tak bude cely zivot nadavat jak pohan. Neviem, ci si na to pripravena, tak psychicky:D

nefinka

hlúposť niektorých báb nepozná naozaj hraníc .. nemáme ti radiť, aby si sa rozišla, tak čo po nás iné chceš??? si teda nehaj takého "fasa" frajera, ale nevyplakávaj tu potom a nezakladaj takéto témy, lebo nič iné, ako to, že máš takého dementa poslať do prdele, sa ti poradiť nedá

J111

Máš "šťastie"! Našla si si chlapa z rodu primitívov. Radšej si s ním daj pokoj, lebo šťastná pri ňom istotne nebudeš. On dobre vie, čo je to piča prijebaná.
Ak ti toto povie, tak dovi stará mama. To si k tebe môže dovoliť čokoľvek.
A este napises jak taka pubertiacka, ja milujem jeho a on miluje mna. A odkial to vies? Tak mu veris?
On ti povie pica prijebana a este ta aj miluje, tak potom je velmi sikovny.
Ale podla mna je to pako.
Vyser sa na debila!!!