Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vplyv porobenia na zhoršenie zdravotného stavu

blondula

ja som mavala "porobene" velmi casto... byvalo mi strasne,ale strasne zle !! bolesti hlavy a aj zvracanie !! moja mama ma vzdy zmyvala cistecom :D vzdy ma pozmyvala,ja som zaspala a ked som sa zobudila,ako keby mi nic nebolo :D u nas na dedine je jedna "bosorka".bola som u nej na vyklad kariet a aj ona povedala,ze mam "porobene",ze to citi...tak robila taky ritual so svieckami :DD div,ze ma nepodpalila...odvtedy mi tak strasne zle nebolo,teda ak neratam migrenu :DDD

bella12

Ak by už mal niekto "porobené", zbaviť ho toho nemôže žiadny veštec, jednoducho to nejde. Aj keď si mnohí veštci myslia, že pomáhajú ľuďom, v skutočnosti im aj sebe veľmi škodia - a nemusia o tom ani vedieť. Jediný, kto chce naozaj človeku dobre je Boh, veštci sa však mýlia, ak sa domnievajú, že konajú v jeho mene. Boh si nikdy neodporuje a jeho vôľa ohľadom veštenia, jasnovidectva a mágie je jasne napísaná v Starom aj Novom zákone:

"Neobracajte sa na vyvolávačov duchov a na veštcov! Nevypytujte sa ich: poškvrnili by ste sa tým. Ja, Pán, som váš Boh!" (Levitikus 19,31)

malickaaaaa

coooooooooooooooooo? 600 euro co sa zblaznila? nikdy by som nedala tolko...
ale tak som to myslela,ze tiez nemas stale len dobre 'carodejky' a ako budes vediet ze prave ta je ok?

J111

Tá je najlepšia, ktorá vezme najmenej:D Mne jedna známa napísala, že zaplatila jednej veštici 600 eur za odrobenie:DDD Teraz to ale ľutuje, lebo sa nič k lepšiemu nezmenilo.
Mne jedna veštica povedala, že mi odrobia tak, že sa budú modliť mesiac nad mojimi trojdňovými ponožkami:D asi desat ludi a to za 1000 dolarov.
Čiže ak máte porobené, stačia vám ponožky a modlitba:D A sem tam nezabudnúť vziať si nejaké prášky od hlavy.

J111

Ja som nasiel na nete, ze ludia, ktori maju porobene, maju casto smolu.
A dakujem ti "za vesticou", lebo si mi poskytla dost vela informacii:D

:)

Ako mám vedieť či mám "porobené"? Fakt je, že už 2 roky zháňam prácu a nedarí sa, ale žeby som mala porobené?

za vesticou

Kup si casopisy Jasnovidka a Magicka vestiaren. Vychadzaju raz za mesiac a najskor ich dostanes koncom mesiaca (okolo 28. v mesiaci uz urcite). Tam by si mal najst o tom aspon nejake informacie, ale ak aj nenajdes informacie v postacujucej miere, tak najdes aspon kontakty na vestice, ktore dokazu porobenie, kliatbu, ciernu magiu, posadnutie... odstranit. Z casu na cas sa tam objavi pozvanka na liecebno-ocistny vikend, ktory by bolo vhodne navstivit, ak nejake porobenie na sebe citis. Urcite ti pomoze. Nikomu nepraj zle, nikomu nezavid, lebo raz sa ti to vrati. Mnohe pripady porobenia su velmi podobne, porobenie casto pochadza zo zavisti a ludia, ktori maju taketo problemy, casto koncia na psychiatrii, hoci psychicky chori nikdy neboli a ani nie su, casto byvaju oznaceni za schizofrenikov, beru lieky, ktore nie su urcene pre nich, ale pre pacientov trpiacich schizofreniou, cim sa cela situacia este zhorsuje. Lenze takito ludia maju v sebe akesi vnutorne tusenie, ze ich problem nie je psychickeho charakteru, ale mnohokrat nevedia, ako proti tomu bojovat, ako si svoj problem vyriesit a psychiatri a lieky im vobec nepomahaju. K tomu su pridruzene rozne problemy v sukromnom zivote (clovek si napriklad nevie najst pracu, alebo ho nejaka agentura sprostredkujuca pracu v zahranici okradne o penaiaze a pracu mu neda, alebo utrpi nejake skody na majetku, alebo mu niekto zomrie...) Najhorsie je, ak sa take nieco stane niekomu, kto na porobenie, kliatbu a podobne veci neveri. A uplne najhorsie je, ak sa to stane nejakemu nabozenskemu fanatikovi, ktory veri, ze chodit za vesticami je hriech. Takyto clovek za vesticou nikdy nepojde a "pokorne sa zmieri" s tym, ze je schizofrenik a bude uzivat lieky do konca zivota. Z racionalneho hladiska ale hriech je len to, ked kliatbou, porobenim, magiou... niekomu ublizujeme a urcite normalny clovek zmyslajuci realne a nesfanatizovany nabozenstvom za hriech nemoze povazovat, ked navstivime jasnovidca/vesticu za ucelom toho, ze dame porobenie (magiu, kliatbu, posadnutie) odstranit zo seba. Ak mas napriklad rodicov, pripadne surodencov, c kamaratov nabozenskych fanatikov a odhovarali by ta od navstevy vestice za ucelom odstranenia porobenia, tak to urob tak, aby o tom nevedeli. Inac sa moze stat, ze coskoro skoncis na psychiatrii, hoci tam v skutocnosti vobec nepatris a ked uz raz budes mat na papieri, ze si, s prepacenim, cvok, tak sa to s tebou bude vliect cely zivot, napriklad ak by si zatuzil pracovat v SBS, tak nedostanes ani lekarske povolenie, aby si si mohol urobit SBS-kurz, aby si sa mohol stat drzitelom strelnej zbrane, aby si sa mohol stat naprikad clenom policajneho zboru... Mozno ta nebude lakat takato praca, ale niekomu, koho by to lakalo, by sa mohol zrutit svet.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vplyv porobenia na zhoršenie zdravotného stavu - Fórum - ZDRAVIE.sk