Genitalne bradavice

Príspevok v téme: Genitalne bradavice
CoToJe

Mam 23 rokov a uz rok a pol staleho partnera. Pred tym som nemala sexualneho partnera, sexualne som zacala zit az s tymto priatelom. Pred tyzdnom som si objavila tesne pod klitorisom dva vyrastky telovej farby. Neviem ako dlho to tam mam, ale v minulosti som si nic take nevsimla. Nerastie to, nesvrbi to, nerozsiruje sa to. Bojim sa, ci nejde o genitalne bradavice. Kde som sa vsak nakazila? Zeby od priatela? Ten mal predo mnou sexualnu partnerku, ktora bohvie kolko chlapov vystriedala... :( Ku gynde pojdem az o tyzden, pretoze som teraz PN a som od gyndy asi 200 km vzdialena... :( Mali ste niekedy bradavice, ako vyzerali?

CoToJe

Leticia, ale ja myslim doktorku, ze tej idem volat. Dnes uz vsak neordinuje a preto mi nedviha. A Maruska, ano, pochopila som to!

LETICIA

ja by som jej na tvojom mieste nevolala, este bude o tebe to rozpravat kazdemu a ze ona nic nema, vies ona nemusi mat tie bradavice a nevie o tom, ale ona si to neprizna a tiez to musela, len od nejakeho vidlaka chytit. a on 100% vediet nemoze, ze bola zdrava, lebo vysetrenia na HPV jej nerobil!!! ze ho pozdravujem...+

maruska123

nechapes, co ti pisem? testy na HPV sa bezne nerobia, cize jej doktor ani nezistoval, ci to ma...nemusi mat bradavice, staci, ze ma virus hpv v tele...na beznej prehliadke sa to nezistuje, robia sa len Pap testy

CoToJe

skvele, prave sa priatel odprisahal, ze ta jeho byvalka bola 100% zdrava....Skvele..tak mne asi bradavice z neba spadli... :( :( :(

CoToJe

ta jeho byvalka zila sexualne od 16 rokov s bohvie kym. S kadejakymi dedinskymi chlapmi. On sa odprisahal, ze spal len s nou, takze mozna nakaza mohla ist len a len od nej. Boze, nechcem nikoho obvinovat, kym nepojdem ku gynde. Chcela som jej zavolat, neberie telefony, takze pockam do zajtra. Mne robia pravidelne cytologicke vysetrenia, ale nezistili mi z nich nic vazne

LETICIA

ked to mas ty, ma to aj on, cize na vysetrenie aj on a mas to od neho a je to urcite toto, niekomu sa neukaze nic a moze to mat a bradavice sa ti ukazu ked mas oslabenu imunitu, si si ista, ze tvoj terajsi mal len jednu? aj od nej to mohol chytit a ona mohla skor od niekoho. toto uz nezistis...

maruska123

na kontroly chodit mohla, ak mala v sebe virus, nemusela mat prejavy, pokial viem, testy na HPV sa nerobia len tak

CoToJe

maruska, pozrela som si obrazky a vyzera to tak... :( Nikdy som nechcela chalana, ktory by uz mal predo mnou daku holku (nie som nijak krestansky presvedcena, bola to prosto moja tuzba). Pri tomto partnerovi mi vadilo, ze mal predo mnou babu, ale lubim ho a tak som to neriesila...A teraz toto??? :((

CoToJe

pridam este, ze ked som sa v minulosti pytala priatela, ci si bol svojou sexualnou partnerkou isty, tvrdil, ze ano. Ze neustale chodila na prehliadky ku gynde a neviem co. Zistovala som si to u neho, pretoze ako som sa prvy raz vyspala s priatelom, zacali moje problemy ako mykoza a teraz aj toto...Som zufala... :( najradsej by som sla okamzite ku gynde, ale s mojim terajsim zdravotnym stavom to nie je mozne, som PN.