Zhasnuta iskra, nuda pri sexe a moj problem so sexualitou...

Príspevok v téme: Zhasnuta iskra, nuda pri sexe a moj problem so sexualitou...
nikol.la

Dobry den,
myslim, ze mam uz dlhsie problem so svojou sexualitou a neviem ako to vyriesit, kazi mi to partnersky vztah...
V zivote som mala iba malo sexualnych skusenosti s ludmi, v podstate milovanie som zazila len s svojim priatelom. Sme spolu uz pat rokov a vsetko je stale rovnake, kedysi som bola zalubena a sex s nim sa mi pacil, no teraz je to nuda, bez vasne, korenia, aj ked sa ja prezleciem do erotickeho pradla, je to stale o tom istom, tie iste polohy, ta ista miestnost, podobny priebeh. Mam 23 rokov a nechcem svoju mladost prezit nudou, no partnera nechcem opustit. Chyba mi vzrusenie, som z toho velmi nestastna. A zacinam citit, ze preto svoju sexualitu v sebe potlacam a nechcem si priznat, ze takto som nestastna... Podvedome citim, ze potrebujem novy zazitok, no vedome robim hociake ine cinnosti a hovorim si, ze tento stav niekedy snad prejde... Neviem sa dalej pohnut....ma niekto podobnu skusenost??

AdamKrt

Alexxxander Dnes 16:19 - a co meni na tom, ze chodis k lekarovi ? Niektore choroby sa daju detekovat tak pol roka po infekcii. A co potom ? Medzi tym mozes byt infikovany sam, ci niekto dalsi.

Nechapem, ked mas priatelku, tak s nou sexuj. Naco su ti este tie bokovky ?

Presne, ako tu bolo pisane, kebyze mate otvoreny vztah a ona vie, do coho ide, je to vasa vec. Takto je z teba podvodnik a ked sa to raz nejaka velmi ziarliva zena dozvie, moze sa stat, ze
urobi smyk a pusti tvojho vtaka lietat von oknom.... :-D

Skoda, ze na nieco taketo neni zakon, to by hnilo dost ludi hned v base a tam si mohlo burit hormon :)

Alexxxander

Maoam ->
pokial by dodrziavala zasady ziadne specialne emocie navyse, chodila by k lekarovi a nerobila by to na ukor nasho casu tak ano, mala by to schvalene.

Maoam

Alexxxman: rob ako uznas za vhodne, nebudem ti kecat do toho, ci mas 5 mileniek alebo 10, len to som chcela, ze riziko mas vzdy a su veci, ktore sa nezistia hned, neber to ako moralizovanie, len ako upozornenie, je to tvoj zivot, len vies, je blbe, ked si zena a chlap ta podvadza a ty to nevies a proste nemas teda ani moznost sa rozhodnut, ci chces alebo nechces sex za takychto okolnosti, lebo si myslis, vsetko OK, je ti verny, nemas sa coho bat :-((

bolo by ti to jedno, keby ona mala cojaviem 3 milencov popri tebe? uprimne teraz

janielik

nikola nie je problem v tvojej sexualite, ale v tom, ze uz svojho partnera nemilujes. ja mam partnera uz 6 rokov a dodnes, ked sa ma dotkne, tak citim chvenie a zimomriavky...

Maoam

ine by bolo, keby o tom vedela a mali by ste otvoreny vztah, takze by to bolo jej slobodne rozhodnutie, ci bude s tebou riskovat, alebo nie

kondom sa ti moze aj pretrhnut a ona dostane vsetko svinstvo od teba

super

Maoam

Alexxxander, pretoze kondom na penise ta zdaleka neochrani pred vsetkym a tym, ze tvoja stala priatelka nevie o tvojich milenkach a s najväcsou pravdepodobnostou si mysli, ze si jej verny a doveruje ti, ju priamo vedome ohrozujes na zdravi. A to je trestne.

Alexxxander

malickaaaaa ->
tak bud sa nad tym povznes alebo sa chod vyvracat. co si myslis to je tvoja vec, zij ako chces trebars aj v klastore
take mam najradsej moralizuju kazdeho ale cert voci nim anjel je ze :)

Alexxxander

malickaaaaa ->
no ano mozno na to doplatim a mozno nie :)
ale nebudem kvoli tomu moralizovat ludstvo, kazdy nech si robi tak ako chce.
chcela radu na zlepsenie dostala ju a nie pisat jej take sprostoti ze nezasluzis si ho alebo doplatis na to.

kazdy na to raz doplati ... clovek je na sveta cca 80 rokov ked ho nezabije skor nejake auto alebo choroba.
vacsina z vas co ste tu na fore bude zit cca 50-60 rokov este.

AdamKrt -> ano som voci nej egoista, zmier sa s tym, ja som s tym uz zmieril

Maoam -> preco ta to zaujima?

malickaaaaa

Nie, on by si mal tu hubu zalepit aby z nej nepustal take tototiny trapne... z takych ludi ako si ty je mi na grc!!! a sa stavim ze ani polovica o com si pisal nie je pravda, si obycajny trapos ktory akurat tak sniva o tom co si tu cmaral!