Aj Vam tak sibe pred menzesom?

Maoam

a samozrejme najlahsie ho nahmatas a vytiahnes ked si cupnes, napr. do vane, nasiroko rozkrocena, nie je problem, tym padom sa ti v tejto polohe posunie cervix blizsie k posvovemu vchodu a da sa teda lahko nahmatat taky tampon

Maoam

na to existuje viacero trikov, jeden z nich je ze jednu nohu pokrcenu v kolene vylozis vyssie a druhy bok sa ti tym padom posunie nizsie, tak sa da nahmatat velmi lahko, aj keby bol zasunuty hlbsie, posva nie je az taka dlha, v pohode ho najdes ;-)

jajka001_

maoam , cojaviem, tak pri sexe to mas dost hlboko a potom to vytiahnut sa nemusi vzdy podarit, bez snurky, nie?

Maoam

este nieco: nemaju snurku, vybrat ho chce trocha cviku, ale nie je problem, ak partnerka pouziva tampony, najlepsie je pouzit ukazovak a prostrednik ako keby do tvaru pinzety a uchytit, vytiahnut

ale nemal by si tolko roboty s uterakmi a tak :-DD, lebo pri tomto tampone s krvou vobec neprijdes do styku alebo len uplne minimalne

Maoam

Adam Krt: ten tip s gelom je super, kde ho kupujes a pod akym nazvom? ohladne tamponov, poznas tzv. soft tampony? su urcene sice aj na cinnosti ako plavanie, sauna, ale väcsina ich pouziva na sex pocas menstruacie, su mäkke, vo velkosti mini-normal-super a vyzeraju ako taka malicka spongia, vsunu sa dnu rovnako ako normalny tampon, aj na to iste miesto, ibaze su mäkke, flexibilne a save,plus maju formu plochsej mini-spongie, kdezto normalny tampon je tvrdy a podla mna to dost vadi v posve pri tejto aktivite, tak som ti chcela dat tip, ak to teda este nepoznate a neskusali ste, je to super

AdamKrt

Maoam Dnes 20:37 - ja som kupil extra save, oznacenie 4 kvapky. Ale priatelke sa to zdalo hrubsie, tak druhy raz uz len stredne 3 kvapky a stacilo. Ale podla mna je lepsie, mat nejaku rezervu, ak by bolo silnejsie krvacanie, nech to pekne vyschne... Vaginu to vysusi, ale neni problem zas dat potom gel - pouzivam gel z vytazku z grepu, ktory ma dobre ucinky aj pri bakteriach, viroch. Predsa len je vaginka v tejto faze citlivejsia.

dellya

ja mám bolesti hlavne prvý den a den pred tým .. vtedy na sex nepomyslím..ale ked bolesti pominú, tak by som sexovala ostošesť :DD

menzes

AdamKrt ved ja som si myslela ze tym myslis tampon len som si nebola ista lebo ako si tam pisal tak to bola 'priprava'na sex :) a ten stoplik mi tam nesedel, si zabudol napisat ze stoplik potom vytiahnut :DDD
pre mna to iste co pise jajka ja mam take brutal bolesti ze na sex ani nepomyslim, az potom ked mi to konci skoro...

zeny vy netrpite bolestami? :)