2 kg jablk

wawawa

určite lepšie než 2kg čokolády/klobás, jablčka sú aspoň veľmi zdravé :) a len 1 deň s jablkami je v pohode

saknoel

ja som vymyslel za teba,lebo zas by si nic nejedla ..
ked sa zobudis ihned sa napi,aspon 3 poháre na lačno ! ked dopijes najedz sa hneď ... nejedz rýchlo .
ak máš pocit,ze si sa prejedla,nechod sa vyblvať ale prejdi sa po internáte s babami .

ranajky - cerealie alebo 3 rozky (ja jedavam 6) s maslom a kakavom
piť-voda !
3hodiny...
piť-voda !
desiata - vyziva ovocna
piť
3hodiny...
piť-voda !
obed - kura ryza (urcite tam mas restiku a maju to tam stale)
piť
3hodiny...
piť -voda !
olovrant - vyziva ovocna alebo jogurt
piť
3hodiny...
vecera - vajicka ked nemas tak maslovy chleba (na vecer nejedz vela)

PRED SPANÍM pohár mlieka !

[zruseny14]

saknoel: hej,hej. ja som si vsetkeho vedoma, aj viem teoreticky vsetko,mam uz za sebou fazu toho ze chcem byt chuda..len proste niekedy mam zly den a potom mi to musi niekto pripomenut ze som blba a corobim.. dnes si to bol ty, dakujem.. takze naberam silu na zajtra, a budem jest, hm.. ze co na ranajky, to vobec neviem,ale nieco vymyslim..
maruska: neda,len sa pokakat mozno.. :D

saknoel

sashley dakujem . a pozri sa,nepoznam ta ty nepoznas mna,ja som tutoka natrafil len nahodou a rad pomozem ludom,lebo si myslim ze na moj vek viem toho dost o zdraviu . chcem ti tym napisat to,ze ked budes pokracovat dalej v anorexii ,nedotiahnes to daleko .budeš blvať a blvať až sa preblváš na druhý svet . jedz vela ,hlavne nie mastné ale MäSO a ŠPENÁT ! nechudni ! keď priberieš tak primerane,chalani sa hneď budu otačať . a čo je lepšie ? byť chudá anorekticka ktorá len blvá? alebo byť sexica za ktorou sa kazdý otáča? hm? to je rečnícka otázka,tak dufam ze na spravnu odpoved prides sama.