Pomozte prosim som stale unaveny

lu1

zabudol som ,treba dodržovať pitný režim min.2,5 litra(odporúčam ich prekračovať), pravidelné stravovanie a veľa trávy (zeleniny),čistý zelený čaj (bez cukru) 1x denne, zabudni na slaninu a tuky sa snaž obmedzovať, cukry v pohode , ale s mierou.

lu1

Rozhodne by si si to mal prediskutovať s lekárom, možno skonštatuje nejakú drobnosť, ale ja používam koenzým q 10 v dávke 15 mg a pomohlo mi to.Pri vyšších výkonoch aj 30 mg pozor strop za deň je 60 mg,ale to záleží aj od veku (ráno q 10 a EPA marine 500mg) Nečakaj zázraky hneď , ale postupne .No pre kľud duše choď sa spýtať lekára ,možno ti chýbajú iba nejaké minerály alebo vitamíny .

hmm

prezila som podobne obdobie. ani 24 hodin spanku by mi nestacilo. na endokrinologii mi zistili zvysenu cinnost stitnej zlazy. ale mala som aj ine prejavy, nie len spavost.

ado

ja by som tiez odporucil ubrat spanok, vela spat nie je dobre, cize max 8h a pridat aktivitu a fyzicku zataz. prvy tyzden dva to bude tazke, ale zistis, ze to je ta spravna unava z aktivity a nie z lemrenia. postupne si zvyknes a budes sa citit fit. nezabudni ovocie, zeleninu a vela vody!

elle

Skus eliminovat spanok na 8 hodín a nadopuj sa prírodnymi vitaminami, tj. ovocie a surova zelenina, uplne vyluc rafinovany cukor aj sladkosti, sol minimalne,....

mirka5

Ahoj.No mam ten isty problem atiez neviem co s tym,som stale unavena.No najlepsie asi je stale nieco robit,aby si na to nemyslel.Ja som zacala sportovat,chodit do fitka a snazim sa stale robit nejaku cinnost aby som nemyslela na to,ze som unavena. :o) Drzim palceky.