mala som sex so zadanym kamaratom

Príspevok v téme: mala som sex so zadanym kamaratom
simona54

ahojte mam 20 a predminulu noc som sa vyspala s kamaratom ktory je zadany asi 3 roky...chcela by som vas poprosit aby ste ma neodsudzovali, alebo resp. kludne to robte ale pisat to nemusite, hladam ine odpovede...moja iniciativa to nebola..v skratke, poznam ho uz tri roky ale tento skolsky rok sme sa nejak zblizili, sme spolu pomerne casto ale vacsinou vacsia partia a nejako sa mi zdalo ze sa na mna pozera akokeby inak, mne sa postupne zacal pacit cim dalej tym viac a po par tyzdnoch ked sme sa nejako ocitli sami tak to skoncilo objatiami a bozkami a stalo sa to parkrat, on chcel sex uz vtedy ale vtedy som to este z moralneho hladiska odmietla no vcera sme mali aj trocha vypite a neodolala som...medzi tymito prvymi incidentmi a vcerajsou nocou ale ubehli nejake tie 3 mesiace ja som sa medzitym az zalubila a dost som bola smutna z toho ze uz sa nase zalety nezopakovali...ide o to ze citim medzi nami nieco, neskutocne si rozumieme, citim ze sa na mna pozera inak ako ostatni kamarati, dokazeme sa bavit o hocicom a casto sa smiat, no neviem ci mu islo len dostat ma niekde a dokazat si nieco alebo naozaj citi nieco viac..citala som viacere diskusie na tuto temu a vo vacsine pripadov ten zadany chlap aj dvoril tej druhej zene,vyznal jej lasku a tak ale vacsina reagovala sposobom ze iba ju chce dostat do postele ale tento moj mi vlastne nikdy nic nepovedal, iba pri tom prvom incidente mi povedal ze ma ma rad....no vcera pri tom sexe nepadli ziadne nezne slova ani nic, no ja som takisto nepovedala nic a pritom citim nieco viac ale som ticho....na dalsi den sa mi ani neozval,nic, ja som uz bola sklamana, ale vecer ma jeho spolubyvajuci zavolal hrat karty, hral aj on samozrejme a bol uplne normalny, bavili sme sa ako zvycajne , bol rovnaky ku mne , znova kopec srandy a krasne pohlady takze som bola rada ze aspon takto....no aj tak neviem co si o tom mysliet a nemam sa o tom komu zdoverit tak pisem tuto ..boli ste niektora v podobnej situacii? co si o tom myslite? co mi poradite?

simona54

sak ano to si stale hovorim ze ruky prec, ved by to potom mozno urobil mne, lenze ked som s nim je to tazke, ale mate pravdu, len neviem co mam robit aby som sa proste na to vykaslala, vsetci asi vieme ze to nieje lahke :(

xdanielax

z tohoto ale vztah nebude. Take veci sa stanu, ale vztah od toho necakaj, zbytocne sa nanho nezameriavaj, nevykresluj si s nim ruzovu buducnost..len budes sklamana. Uprimne, chcela by si mat chlapca, ktory podviedol svoju priatelku s kamoskou?? No taak... kamarati budte, ale lasku hladaj niekde inde.

Krasomil

Tohle je klasická záležitost. Chlap chce někoho na sex a ženská se do něj zamiluje, bude akorát využívat tvé zamilovanosti, kterou bude podporovat sliby, které se ovšem nikdy nevyplní, až ho omrzíš, tak tě odkopne. A i kdyby se do tebe zamiloval, stála bys o někoho, kdo podvádí svou přítelkyni a nedělá mu to absolutně žádný problém? Myslíš, že je té jeho partnerce co závidět? Buď budeš milenka, kterou bude využívat jenom na sex nebo budeš podváděná partnerka, pokud zabereš té současné místo. Každopádně je to sobecký, bezcharakterní křivák, který miluje jenom sám sebe.

kafe

simona, pekné výhovorky. Ty nič ty muzikant, že? VEDELA si, že je zadaný, tým pádom okamžite ruky, city, sny PREČ od takého chalana. Jedno či sa na to pozeráš z morálneho hľadiska, alebo používaš zdravý rozum. Chalan, čo zahýba svojej priateľke stojí za prd. A baba, ktorej je jedno, že chrápe so zadaným je ronaká chudera. Obaja máte svoj podiel viny.

Maoam

no tak v dnesnej dobe je to tazke, väcsina ta chce len do postele, treba byt trpezlivy a nevzdavat to, pride aj taky, ktoremu na tebe bude zalezat

simona54

sak ano ale ja by som uz chcela naozaj aj niekoho kto ma nechce len na to ale aj na vztah....zatial mam len take skusenosti co ma chceli dostat do postele , nic viac , ale jediny komu sa to podarilo bol tento

conny

Si zlatučka,nič si z toho nerob,je to všetko o citoch,vzájomnej iskre. Vieš Ty kolko sexu je mimo Slovenska na brigádach,na pracach v tovarňach,kde su chlapi i ženy zadane,vidate ...a čo,telo to potrebuje,prirodu neoklameš,ber to tak...život ide ďalej...on dal podnet,alebo spolu,je to prirodzené ver mi!

simona54

nie ja ju nepoznam , keby to bola kamoska tak to neurobim vobec, ja viem ze to nieje pekne ale tak ja niesom ta co podviedla, ja som volna a ako vravim ja som nebola nejaka iniciatorka alebo co, on bol ten co vsetko zacal a mne sa to stalo prvykrat nieco, niesom taka, sama som z toho prekvapena

winki

No ja len tajne dúfam, že tá jeho priateľka neni zároveň aj tvoja kamoška. To už by bolo silné kafe.
Ale aj tak ti nezávidím ten pocit pozerať sa jej do očí.