Neustále nafúknuté brucho

Príspevok v téme: Neustále nafúknuté brucho
xenia 8887

zdravim vas. mam taky problem ze mam neustale nafuknute brucho cely den. vyzeram ako tehotna. fakt uz mi milion ludi povedalo ze ci som tehotna a potom ked sa dozvedia ze niesom tak sa cuduju co mam take brucho...
problem je v tom ze nejem ani vela praveze jem 3x denne. rano sa snazim jest musli cize vlaknina tam je jem aj ovocie pocas dna a na obed jedavam bezne veci (ziadne fast foody a pod) nezjem vela no brucho mam take akoby som zjedla za vagon. ked len pijem tak to iste. vypijem deci vody a hned brucho... nechapem to. uzivam aj probiotika a nepomahaju. neviete co to je? dakujem mam 23

Súvisiaci obsah

xenia 8887

no ak tu este niekoho zaujima moj problem tak napisem co som teda jedla dnes...rano 9:30 som sa zobudila mala som malu misku mlieka s musli, o 12:00 obed kapustnica jeden tanier. ziadny chleba. 14:00 si priatel kupil gyros tak som si dala 2 hryzy ( nie viac) 16:00 som si dala polku acidka. 18:00 kapustnica jeden tanier bez chleba. to je vsetko.
viem ze kapustnica nafukuje ale je navarena doma tak ju jem nebudem sa separovat a kazat mame nech vari insie. a tento problem co mavam je pri akomkolvek jedle ako vravim :)

xenia 8887

no idem na to skusim to... lebo uz mam vsetkeho dost. idem na tvrdo... dakujem za radu. dnes napisem co som jedla cely den...hadam to bude lepsie

maruska123

musis si zvyknut jest 5krat denne mensie porcie, pomalsie ti travi

telo si aj musi zvyknut, necakaj zazraky hned v prvy den

xenia 8887

da. ved co som zvykla jedavat v minulosti tak teraz len zobem...ale zmensim to este a pridam jogurty a ovocie..uvidime. dakujem ti inak za rady

xenia 8887

pred vcerom sme mali sosovicovy privarok....
inokedy mavame pangasa na masle so zemiakmi...proste ja si myslim ze mame celkom beznu stravu co sa tyka domacnosti...ale proste neviem ako to mam vysvetlti...ja mam obrovitanske brucho komplet zo vsetkeho kompltne...ci si dam pomaranc...alebo hamburger (to su priklady) to je jedno ci vypijem cierny caj alebo kolu....ja som zufala ...ja to mam vazne zo vsetkeho. nemam to len ked sa rano zobudim ale ako nahle sa najem/napijem tak zas
teraz jem tie probiotika....snad sa to upravi :(

maruska123

co obsahuje bielkoviny? vsetky mliecne vyrobky, strukoviny, ryby, maso a masove vyrobky ( zas nie parky, salamy a ine humusy), vajcia, tofu

a vlakninu jedz!!!!ovocie a zelenina musi byt

plus vela vody, min 2 litre denne

xenia 8887

jedavam aj tofu vajicka...kadeco proste co je navarene... co este obsahuje bielkoviny prosim? skusim to zvysit teda