Meizitang.....na chudnutie

hihi11

No som zaskocena takouto reakciou od 1 KATTY2 ,nevies si ani precitat nazor od inych ludi,taku ubohost som uz davno nezazila ,ale co si napisala to vypoveda ,len o tvojej inteligencii.Tato tema je aj o tom kolke zeny sa nachytali na fake tabletky a je mi ich uprimne luto .A ze chcete si pomoct tabletkami a nechcete hladovat ,ale ved ako sami pisete tabletky vam sposobuju nechut do jedla a aj tak si stojim za nazorom ,ze z tabletiek sa nechudne ,ale zdravou stravou ano.Ja ,ze som uboha a trapna uz ,len ty s tym slovnikom ,ktorym urazas si vynimocna ,ze a vstup si do svedomia,ak mas dake .

1katy2

hihi11 ci jaka si pi*a sa konecne uvedom ... si uplne uboha a trapna, asi sa doma velmi nudiš ked nic ine nerobis ako sa tu chodis hadat a vysmievat druhym a ked sa fakt nudis tak chod vysivat obrazky alebo štrikovať.... Ak si si nevsimla tato tema suvisi s tym ake maju zeny s tymito tabletkami skusenosti a ne kto na to veri alebo nie, sa nestaraj do druhych co robia. Ak niekto nechce trpiet hladovkami a chce si pomoct liekami tak sa do tych ludi nestaraj.

hihi11

Takze ZUZU1 ,alebo Zuzana Jur..... v roku ako si pisala ,ze mas 26 rokov teraz v roku 2014 35 rokov to nevies kolko rokov mas ,ze by nedostatkom sexu ,alebo tymi tabletkami na chudnutie ,takze blba ,sprosta a tupa to si pisala urcite o sebe a mala by si aj ty zdravu stravu jest zlepsila by sa ti plet a neurazaj ludi bez priciny ,len za to ze vyslovia svoj nazor na uzivanie tabletiek ,ty sa tiez zapajas do tem a tiez mozno nechcu ,aby si sa zapajala ,takze len tolko a zvykaj si aj na iny nazor aj ked s nim nesuhlasis .

Mirinka

Zdravím vás dievčence,
ak má niekto na predaj Meizitang...soft gél, prosím dajte mi vedieť. Chcem kúpiť,ale nemám kde. Ďakujem.

hihi11

Ale aka si rozculena tak som kukla na temu kamaratka na chudnutie a kilecko fakt sikovna zenska chudne tam bez tabletiek ,ale sa z nou radia aj ine ako LADY ZUZANNA nie si to nahodou ty a vobec napis si tu ,ze mas aj 100 rokov a 100 kil je mi to sumi fuk a chudni dalej ,aby ta ten manzel z tehlickami chcel a reagovat nebudem na teba ci uz mam rokov viac ,alebo menej ,ale ROZUMU urcite mam viac od teba

zuzu 1

hihi 11 či kilečko tak teraz som som sa schuti zasmiala pobavila si ma nemaš pravdu že v teme KAMARATKA NA CHUDNUTIE nie su blbé ženy ja jednu poznam a to si ty no ale si riadne sprosta a tupá to kde si prosím ťa nabrala taketo nezmysly ? Takže ked ta to tak velmi zaujima mam 35 rokou ,výška 173 cm ,73 kg a do témy ktoru si napisala som nikdy neprispievala Ty sa moja radšej poriadne najedz lebo ti to asi od hladu udiera na mozog,nemam slov zajdi k neakemu odbornikovi ktory ti pomôže lebo ti to z tej tvojej zdravej stravy už hrabe urážaš a ubližuješ tu ženám UVEDOM SA !!

hihi 11

ZUZU 1 TAK TY MAS 26 ROKOV
sedave zamestnanie ,ale sportujes pravidelne a z nadvahou nemas problemy tak naco su ti tabletky na chudnutie ,ale komplex asi mas ,ked prispievas do temy MASTURBACIA VERSUS SEX a mas pravdu ja teda nemam zapotrebu radit zenam ,ktore nechcu pochopit ,ze z tabletiek sa nechudne .ale ty asi ano nepredavas im nahodou tie tabletky ty .....