Pre tych, bez ktorych si uz neviem predstavit ani jeden den

pasazierka

keby som sa vazila 3krat denne a viedla si o tom dennicek, tak ma asi ujo pasazier odprace predsa len na tu psychiatriu:-D

Maoam

xy: neeeeeeee to neverim :DDDDD, co tie zeny nemaju ine myslienky v hlave, ci co? :DDDD

hej, musim brat lieky :-/, no bez nich by som mala zachvaty skoro kazdy den

tpch: :DDD Pribinacik, mnam, no je to tak ako pises, aj tak nechapem, ze to zeny robia opakovane a stale dokola, povazujem to za nieco ako zavislost

xy:)

beres lieky? :/ neni dobre. inac to je pravda, cim viac budes sledovat vahu, tym to dopadne horsie. niektore sa vazia aj 3krat denne a zapisuju si to!

pasazierka

na diete je najhorsi psychicky natlak a stres
no a ked nam stresuje mozog z toho, ze nieco nemoze, tak vsetci vieme, kam to vedie-do chladnicky o polnoci na Pribinacika...

Maoam

xy: diety nemaju vyznam, treba hybat ritou, to je vsetko :DD

ja na to nemam nervy, sledovat co a kolko zjem, mna to rychlo prestalo bavit :DD

ale ked som tu citala, ze si baby nahadzuju veci do Excellu a pocitaju vsetko a robia si prehlady, tak som sa velmi potesila mojej normalite :DDDDD

to ide strasne na psychiku, ja som to vyskusala, ale nikdy viac, to je hrozne, dostanes totalny tlak a depku z toho :DDDD a zufale stavy a zravky a pod :DDD

to nie je pre mna

no a tpch mi povedala, ze z lieku, ktory beriem na epilepsiu, sa vraj chudne, no tak uvidime ;DDDDDDD, spoliehame teda na to :DDD