Ako dlho ste sa u nej liecili a pomohla vam?

Príspevok v téme: Ako dlho ste sa u nej liecili a pomohla vam?
pudinček

Na Pokeci som sa dozvedela o liecitelke Lube Albertovej kde viacery hovorili ze im pomohla. Ja sa u nej liecim tri mesiace a zatial este som sa neviliecila. Mam asmu od detstva a teraz mam 18 rokov. Neviete ako dlho to trva lez budem zdrava? Albertova povedala ze to je dlhodoba liecba. Co to znamena dlhodoba liecba? Moze to trvat aj rok? Mamina v telke videla Timkovu Andy a ta hovorila ze ju tiez vyliecila z astmi Albertova a tiez ju mala od detstva. A v jednom casopise sme citali ze manzela Aleny Heribanovej viliecila zase z alergie. Vsimla som si ze tu je tiez dost ludi co ku nej chodia tak vas chcem poprosit aby ste mi napisali kolko ste sa u nej liecili vy a ci vam pomohla. Nechcem sa tak dlho liecit ale nechcem ani brat stale tie hormony co mi dava lekarka lebo mi to aj tak nepomaha a uz mi bolo stale len horsie. Ked som sa Albertovej pytala ze kolko to este bude trvat tak mi povedala ze nie je jasnovidka a ze mam bit trpezliva. No a to nie som. Tak co mam teda spravit? Mam sa na to vikaslat?

kickloop

ja sa chcem spytat ci sa moze pocas liecby u albertovej pit alkohol, nie ozrat sa do nemoty, a ist na party a tak ...

kickloop

ja sa chcem spytat ci sa moze pocas liecby u albertovej pit alkohol, nie ozrat sa do nemoty, a ist na party a tak ...

Jvsx

neblazni, je to velmi dobra terapeutka, ak si sa k nej dostala, mozes byt len rada a radsej to vydrz do konca. urcite sa ti to oplati. netrpezlivost ruze neprinasa, ale trpezlivost. na to pamataj.

mamča

no ved ti tu pisu, niektori idu len na vstupne vysetrenie a potom si chodia pre lieky alebo im lieky posielaju. to asi zalezi vsetko od toho co konkretne ti je, aky mas vlastne problem. kto tu ma vediet ako casto k nej budes musiet ty chodit?

endo

ano, je super a vylieci ta urcite len si davaj pozor na to aby si neklamala lebo ona mrkne na teba a hned vie ze nehovoris pravdu ako bolo aj v mojom pripade a bolo tazke sa zmenit ale som to dokazal. naucila ma skratka hovorit pravdu predtym som ciganil jak magor. nevimislaj si hlavne nejake blbe vyhovorki ze zmeskal som vlak a preto idem neskor alebo ze som uzival lieki aj ked v skutocnosti som ich neuzival lebo to ona strasne lahko vsetko odhali. a ked chces pri nej ostat a vyliecit sa tak sa musis oducit klamat.

mušu

tento tyzden som bola u nej na vysetreni, takze ju konecne uz poznam aj ja. a mate tu vsetci pravdu, uzasna zenska no som rada ze ma zobrala do terapie tak dufam ze sa aj konecne vyliecim.