Dlhé vlasy...Tak ako na ne ??

Príspevok v téme: Dlhé vlasy...Tak ako na ne ??
Izabelka_MT

Ahojte tak najprv začnem tým že stráááášne moc túžim po dlhých vlasoch len neviem ako si ich mám vypestovať ...Moje vlasy mám strašne zničené, zajtra sa idem dať podstrihnúť ku kaderníčke a prestávam si ich už aj žehliť a málo si ich farbím ..prosím poradte ako na ne ...veľmi chce dlhé vlasy ..svoje mám tak skoro pod lopatky ..ale zakaždým sa mi zlomia

lawsonia...

Tú z DM si nedávaj, možno by ti ani nechytila vôbec. Okrem toho slabo regeneruje, vlasy po nej ani nie sú lesklé ako po henne. A je drahá na to, akú má hmotnosť. Ale ako ty chceš, podľa mňa sú to vyhodené peniaze.

jajaja295.

henna z dm je shit...neoplati sa ju kupovat, ma len 33,3g a na nete ma henna 100g...pozri si stranku bionatural.sk alebo predajbylin.sk

Izabelka_MT

a čo si myslíte o tých hennách z dmka ???? aj tie chytajú tak do medena ?? ja mám svoje vlasy ryšavo hnedé a nafarbené ako svetlohnedé, tak ako by mi chytila hnedá henna ??

lawsonia...

To ano, pocula som, ze ta henna z predajbylin je dost dobra. Mozno ju niekedy skusim. Cena je celkom dobra, ale to postovne.. to prehanaju - takmer 5 eur.

myopinion

lawsonia/ ano, je to velmi individualne, ako komu co chyti, ale je to aj celkom sranda sa s tym hrat :D
tu maju cassiu tiez -odkaz odstránený-, velmi dobra, len cenovo to vychdaza viac ako u yvette. a maju tam aj hennu v baq ale tu som odtial neskusala

lawsonia...

myopinion - vďaka, presne tú od yvette mám aj doma a primiešavam ju do hnedej :) skúšala som ju aj samostatne a teda nič moc, ale ako vravím, každý ma iné vlasy. jasné, tu stánku hennaforhair.com poznám, ale nechce sa mi ísť veľmi do miešania vlastného mixu z lawsonie a indiga alebo orechov. lebo hlavne je problém nájsť dobrý orech či indigo, aby mi to aj chytilo na hnedo. lebo sa môže stať, že mi chytí len lawsonia a bude to viac medené/červené ako by som chcela. mám doma aj katam, ale ten som ešte neskúšala.
jajaja - vyskúšaj a potom daj vedieť :)

myopinion

lawsonia, teraz pouzivam z hennayvette(bodka)sk, a zlatu blond, co je cassia este s inymi bylinkami, vlasy mam zlatorysave. ale cassiu tam ma tiez aj cistu, ta nefarbi, len ked mas moc svetle vlasy, trosku ich stmavi. v kazdom pripade tiez velmi leskle. co sa miesania farby tyka, idealne je mozno kupit zvlast cistu lawsoniu v baq a do tej davat napr indigo na cierno, gastan/orech na hnedo a pod. stranka hennaforhair(bodka)com je asi najlepsia, lebo tam je milion receptov na vsetky mozne odtiene ake mozno z henny dosiahnut, aj tabulka pri akej farbe ako chyti.
kombinovat chemicku farbu a cassiu je uplne zbytocne, pretoze na vlasy obalene hennou (lawsoniou alebo cassiou) ti chemka nechyti, vyskusane na mamine. pointa je v tom, ze chemicka farba farbi tak, ze sa "zazere" do vlasu, prirodna tak, ze vlas obali svojim farbivom. cize pri pravidelnom pouzivani sa vlasy budu zdat hustejsie, lebo budu hrubsie

jajaja295.

lawsonia
mozno skusim zmiesat hnedu s bezfarebnou a zalejem kamilkami...to ale az tak za mesiac, snad mi to nespravi katastrofu na hlave :D