sprosta

Príspevok v téme: sprosta
sprosta

ahojte mam priatela s ktorym som pol roka,vravy ako ma moc miluje atd ako vsetko by bolo v pohode kebyze nekuka na PC fotky a nahodou sa mu otvory byvala , ja som sa otocila a povedala len hmm a on ze to je davno a ani to nevymazal, a kukam ze preco to nevymazes vsak to je len v nohavickach odfotena a on ze sak pamiatka ako by ste zareagovali vy ? ked vas stazi pri tok este jak oko v hlave, ked vy nesmiete mat cdzich fotky v pc

blink_182

No tak toto by som asi len tak neprežila. Bývalý majú zostať bývalými a bolo by mi jedno koľko spolu boli. Mala by si pre neho existovať len ty a ak ho pekne požiadaš aby si tie fotky vymazal tak by s tým nemal byť problém. Ak mu teda ešte neleží na srdci... Ale ak ťa miluje tak to urobí bez zbytočných scénok :-) Ak nie tak na neho kašli, nemá to význam ak sa ide zapodievať inými...

Izabelka_MT

no ja ti neviem chalani sú prešpekulované svine ja by som mu neverila ale ako ty chceš ...je veľa miest v pc kde to môže dať aby si si to nevšimla a toto je podľa mňa trápne keby mu máš ešte aj kontrolovať pc..

Izabelka_MT

ja byť tebov tak sa s ním rozídem lebo to je už moc ..možno preháňam lebo môj prvý ma podviedol a to sme boli spolu fest dlho a od vtedy neviem nič odpúšťať ..asi som zakomplexovaná alebo čo ..ale takýto blok mám v sebe už fest dlho a myslím si že ma každý chalan podvedie ..ale keby toto spraví môj terajší tak sa s ním rozídem jednoznačne a aj keby to vymaže by som mu neverila a pri predstave že tam mal tie fotky alebo možno ete má ale ma oklamal tak by ma roztrhlo ....urob ako to ty cítiš

ladida

aj moj muz mal v lapope fotky byvalej,ako darcek som mu kupila vtedy novy laptop a ten jeho starsi som zdedila a frndu vymazala.a je pokoj:D ale inak aj ja mam po byvalom koselu:)

Brenda

zabila by som ho..toto by chalan nemal robit a nemal by mat fotky byvalych priateliek a nie este v spodnom pradlo.. nieje to normalne podla mna.