velke ovisnute prsia

Príspevok v téme: velke ovisnute prsia
prsata

ahojte,
od leta som schudla zo 72 na 56kg/158cm ale ostali mi velke ovisnute prsia(80-E) visia mi skoro po pupok ako starej babe po 5 detoch a ja mam 19 rokov a nemam este deti:( velmi ma to trapi,vadi mi to pri obliekani tie prsia proste nesedia k mojej postave:( a strasne sa za ne hanbim:( myslela som,ze ked schudnem,stupne mi sebavedomie ale takto to nejde:(( nepoznate nejake cviky alebo pripravky na zmensenie a spevnenie poprsia??prosiim:(

Izabelka_MT

na tie kozy len cvič a cvič a cvič a cvič ..na toto ti nič iné nemožem napísať, len aby si sa riadne teraz celá vyposilovala :)

maruska123

xy nie neplacem, ale niekedy mi je to tak luto, ze A, B cka maju take krasne podprdy a D skoro nic..a tiez cez internet nie je take lahke kupit podprsenku, lebo mne zas kazda nesadne...no...

xy:)

maruska, dufam, ze uz kvoli tomu neplaces, ved treba najst vhodnu bielizen, chvalabohu sa clovek nemusi spoliehat iba na slovensky trh

Maoam

maruska: ja mam teraz prsia tak akurat, mam obvod 85-86cm a kosik B, predtym som nosila 75C co uz bolo proste dost...ako vyzeralo to pekne, ano, plne prsia, super vystrih, ale B sa mi nosi ovela lahsie, ak by sa este troska zmensili, vobec by mi to nevadilo, skor naopak

len ak mi poklesnu tak to bude neesteticke, pokusim sa urobit nieco cvicenim,ak to nebude stacit, tak uz iba skalpel

maruska123

maoam zavidim ti tu velkost, lebo mne moje prsia lezu na nervy, jednak si nemozem obliect hocico a jednak kupovat podprdu..a plavky, amen, potrebujem maly spodny diel a velky vrchny, ach jaj, uz som si kvoli tomu velkrat poplakala, zo zufalstva..a neznasam, ked mi chlapi pozeraju na prsia a to si ani nedavam vystrihy alebo take nieco, praveze sa to snazim zakryvat

vela zien mi povie ze mi zavidi a ja zas zavidim im

Maoam

funky6: zavisi najmä od kvality väziva, ja mam geneticky slabsie väzivo, mne sa aj lahko urobi strie, tak je to blbe

ak sa chystas takto vyrazne schudnut, od zaciatku cvic aj na chrbat a prsne svalstvo, vela sa tym da urobit, ale ci to bude stacit, uvidis...

Maoam

maruska: ja som mala kedysi, ked som mala väcsiu vahu C-D, teraz mam B a tiez mi dost klesli, je to neprijemne, ak este viac schudnem tak asi mi tiez hrozi plastika

maruska123

astor pri chudnuti sa cele telo zmensuje , pretoze ubuda tuk, tuk je aj na prsiach, cize aj z toho ti urcite ubuda..ja ked chudnem tak vzdy si to vsimnem ako prve na prsiach

funky6

baby, ja mám tiež veľkosť asi 75 D/E a 69 kg a akurát začínam chudnúť chcem sa do leta dostať na tých 55 (to je vysnívaná váha ale stačilo by mi aj dostať sa pod 60) myslíte že s tým budem mať tiež problém?