Ako zvýšiť výdrž pri sexe??

Príspevok v téme: Ako zvýšiť výdrž pri sexe??
Jožko11

S bývalou priateľkou sme používali kondom a nebol pre mna problem vydržať aj hodinu atd..
Mám teraz novu priateľku, sem tam to robime bez kondomu ale aj ak s kondomom, tak rada si užíva sex ale robi take pohyby, že vydržať viac ako 5 minut ne nemôžné asi...
Viem, že by sa mala prispôsoboiť alebo robiť také polohy aby sme vydržali dlhšie, ale ako je nejaká možnosť ako vydržať viac?

Je fakt šikovná a užíva si to, tak jej nechcem do toho babrať. Skôr by som chcel popracovať na sebe len neviem ako :) Je to dosť také nijaké ked...

plax

skus kondomy, na superlove maju take ktore ti pomozu oddialit vrchol a uzit si sex viac (: a hlavne dlhsie a ak by nestacilo tak maju aj taky tmavy sprej a ten ti zlepsi vydrz a zvysi prekrvenie

martin1975

Mne na predlzenie vyvrcholenia a erekcie pomohol pripravok www.zdravy-zivot.sk Ja som sice velky skeprik ale po viacerych rozhovoroch zo znamim som to vyskusal a na mna to prekvapivo ucinkovalo. Moj osobny nazor je ze to treba vyskusat lebo nieje co stratit iba ziskat svoju muzsku hrdost a v neposlednom rade aj pozitok.

Jožko11

Ved hej to poznam, všetko včera bolo okej, až kym som nenatiahol kondom... a bolo po sexe.. Ako keby ho niekto do studenej vody ponoril. Ja neviem čo mi je fakt...

alenka_maxova

pozri, ako som napisala ja, tiez nemam vzdy s partnerom 2 hodinovy sex. Ved by ho to uplne znicilo. Striedame to a vsetko zalezi od toho, v akom je rozpolozeni. Teraz meni pracu, tak si to vies predstavit. Nema vobec chut. Ale viem, ze az bude opat psychicky na tom oka, tak to zas bude peckaa :)