utekat od priatela prec?

Príspevok v téme: utekat od priatela prec?
macka001

S priatelom chodim skoro 2 roky. Ked som niekedy u nich par dni v kuse, vsimam si, aky je. Mame nepomoze, hoci ju kolko raz prosi o pomoc. On sa radsej hra na pocitaci. Pomoct aspon s nedelnym obedom je uplny nonsens (hoci u nas doma je uplne bezne, ze moj otec pomaha s obedom). Nema take navyky ako ja, nikdy doma spolu neobeduju, kazdy si svoj tanier odnesie k pocitacu alebo k telke. Nieco take ako vyniest smeti, alebo nebodaj umyt riad u chlapov v ich rodine neexistuje. V zivote som nevidela, zeby si jeho otec vzal cosi sam z chladnicky, vzdy ho musi obsluzit jeho zena. Bojim sa, ze skoncim rovnako ako priatelova mama... :(

Izabelka_MT

a mama ked ide do roboty dokonca musí každému nabrať jesť na tanier a odložiť to do chladničky a ešte aj kávu mu nasyp e do šálky a oco si ju len zaleje ....ja som jej povedala že si ich tak nemala naučiť ....a tá bratova baba je totáál lenivka :) a to chcú spolu bývať no ja si to ani predstaviť neviem ... ete mne budú volať aby som im prišla navariť lebo on ani to nevie !!!!!!!!!!

Izabelka_MT

ja mám našťastie takého frajera čo vie fakt všetko urobiť od riadov až po varenie nemá s ničím problém dokonca aj šiť vie ..aj jeho oco dosť svojej žene pomáha ja som bola z toho hotová ked som to videla ....ááále môj oco a brat sú rovnaký ako ten tvoj priateľ....môj brat sa pomaly ani nevysere bez mamy a to má 30 je strašne lenivý a to aj oco ty kks ani si posebe nevedia upratať a mama im len slúžku robí ..alebo ked som doma ja s chalanom a brat s priateľkou(inak aj ona je lenivá feeest boha ved ona vie spať aj 12 hodín a nič nám nepomáha doma ) tak ked si robíte niečo jesť tak hlavne robím ja a môj, a to dievča len tak aby sa povedalo ale nikdy nič nedokončí a brat je pred telkou ...už mi idú strašne na nervy tí dvaja niekedy ...nič nevedia spraviť boha tam lenivosť riadne kvitla ....

smajliQa

no vy riesite veci kriste!!!!
co h nenaucis teraz?? jak ja??
ked sa ti nebude lubit, ze ho mama obskakuje, tak mu tona plnu hubu povedz... a ked ti odvrkne, tak sa zbal a padaj kade lahsie.... si rychlo rozmsli chlapec.. moj to spavil len raz.. na zaciatku vztahu.... teraz sme spolu dva roky, a jakyyyy je nauceny..... by sa tu vsetci cudovali!!!!!

...?

neznasam lenivych chlapov... keby som na tvojom mieste ja, a toto by som videla v momente sa rozchadzame. a este aj pocitacove hry? to nema lepsiu zabavu len vecne hrat hry? ten ani nemoze mat vobec nejaky zmysel pre rodinu.

prepac, nechcem ta urazit, len vyjadrujem svoj nazor.

Carie

Je to dost huste co pises. Ze jeho otec si ani nezobere sam jedlo z chladnicky ale vykrikuje po svojej zene? A jemu dokonca nevadilo to robit ked si ty bola u nich na navsteve? Preboha fakt utekaj. Nech si toho tvojho vezme nejaka popoluska co je upratovanie a obskakovanie namosureneho chlapa jej zivotne motto, ale to ty asi nie si.

pravy huhu

Musis sa riadne nudit, ked riesis problem, ktory este ani neexistuje. Myslim, ze tvoj priatel by sa mal skor rozist s tebou, ako ty s nim.

skusenostt

kym to bude medzi vami iskrit,tak sa ti prisposobi ked zabojujes.Aleee ked sa iskra strati,tak sa vrati ku svojim navykom.Moja skusenost je taka.

xxxxxxxxxxxx

no ono je to tazke ked deti nemaju vzor, ked ich rodicia k nicomu nevedu...bud sa skoro odstahovat do vlastneho a prevychovat. ale to je hop alebo trop bud sa mu to bude pacit robit veci po tvojom alebo radsej ostane u mamky kde mal lazo plazo...tak aspon uvidis na com si ci je ochotny koli tebe sa nejako zmenit. Ono chlapciska mladsi uz neboli ani na vojne tak nemaju vobec ziadne navyky ako upratat si, postlat si, vediet si nieco uvarit...nieje dobre do buducnost mat leniveho chlapa...

milada1111

podla mna to je vsetko o dohode a hlavne ako si ho vycvicis ty,tak takeho budes mat.to hovorim zvlastnych skusenosti a hlavne to tak aj bezne chodi,takze mu to jednoznacne povedz a ked budete byvat spolu uvidis ako to bude cele prebiehat