Ako ho mam zbalit? nejaka fakt ucinna metoda

Príspevok v téme: Ako ho mam zbalit? nejaka fakt ucinna metoda
barushqa

v nasej skole je fakt krasny chalan.. nepoznam ho a ani on nevie ze zijem.. ludiaaaa prosim vas povedzte mi jak ho mam zbalit lebo ho fakt ze chcem... (mozno ma to za tri dni prejde j ak sa poznam a budem chcet ineho ale aj tak cenne rady.. tie sa vzdy zidu) FAKT DAkUJEEEEM.. lebo vidim ze tu su normalne schopny ludia s normalnymi nazormi... diiik :)

ellyy

noo ja som tiez bola na strednej zamilovana a strasne bol o rok starsi a strevali sme sa na zastavke stale som sa usmievala a pokukovala po nom, chodila som okolo jeho triedy akoby nic stale som sa nahodila a pozerala na neho...a on sa chytil :-D a potom sa raz v brike pokusil nadviazat kontakt tak nenapadne no ja som bola z toho taka mimo ze som sa nedokazala na neho ani pozriet nieto este nieco povedat...trapaaaaaaas a to bol koniec :D ale on bol velky zaletnik a mne sa strasne pacil

ramirez

Zbalis ho lahko, zavolaj ho niekam na odlahle miesto kde si v predstihu pripravis na zem dost velku celtu. Ked tam vojde prvy majznes ho po hlave ocelovou trubkou on spadne na pripravenu celtu a ty ho do nej zabalis :))))

sleepy

Hmm,no tak podla mna je najlepsia komunikacia... Ak si ukecana,tak to urcite zvladnes,jednoducho si najdes prilezitost zacat s nim kecat,napr. v rade na obed,alebo ak mate spolocnyx kamosov....A potom je to uz o iskre :D

petoo.

jj potvrdzujem usmev c.12...ak je ten chalan co k comu tak ho trkne...ak ne tak sa nanho vybodni...zufale holky je to najhorsie co moze cloveka stretnut

boka13

za mojich studentskych cias som aj ja toto riesila.
mavate nejake akcie - party?
lebo to je to najlepsie miesto kde sa ti to urcite podari:) Dolezity je ocny kontakt, potom ten usmev 12 a ides. zapamataj - podla bozku zistis ci stoji za tvoj dalsi zaujem:). Ak ti bozkavanie nebude chutit - neni o com. Ziadne nasilu premahanie:)

fraisee

No sorry ale na mojom pc je vsade moje meno, ts to su mi akta x... anyway, just keep smilig co asi v preklade znamena, usmievaj sa ako mozes ukaz aj zuby mudrosti - ak sa nanho budes usmievat tak tomu ver ze si ta vsimne :)