len z lutosti ?

Príspevok v téme: len z lutosti ?
Tánia76

ahojte mam priatela sme spolu vyse pol roka,ale mame vale nezhoda v hlave mam vela myslienok a sama neviem najst vychodisko jednoducho mam mys mas v hlave.ked som mu povedala ze potrebujem pouzu ze proste neviem co chcem, vzal to ako rozchod a rozplakal sa a vravel ze sa zabije.v tom momente som mu povedala ze dobre dako to poriesime. ale stale mam v hlave myslienky, a neviem ci chcem byt este vo vztahu. jednoducho potrebujem cas pre seba. mozete sa k tomuto dako vyjadrit ? abo co mam robit ? :-(

paganstorm

je kkt, ked ti povie že sa zabije, tak mu odveť že fajn, ale mimo tvojho bytu, aby si nemusela po ňom pratať, sesterka to tiež chlapovi povedala, nebojsa sa či ho to neprešlo :-D teraz je zasnubeny s inou a je živy a zdravy podotykam, proste tie jeho vyhražky neber važne

janiseee

Tania..tvoj pribeh mi velmi napadne pripomina ten moj, ked som este chodila s byvalym. ja osobne by som jednoznacne volila rozchod. ked mas co len male pochybnosti, nevesti to nic dobre. samozrejme, treba to ukoncit co najskor, nie to tahat dalsieho stvrt roka (ako som to spravila ja)a uplne by som vyloucila aj stretavanie nadalej/ako kamarati.podla toho co opisujes,je to ten typ, ktory sa velmi rychlo naviaze.u mna bol potom aj ten problem, ze nedokazal predychat moje dalsie vztahy.drzim palce

lienocka2

Podľa mňa, nie je nič zlé na tom, že mu je to ľúto a že sa rozplakal. Ale keď sa vyhráža samovraždou, tak to už normálne nie je. Čím dlhšie spolu budete, tým bude na teba viac naviazaný a pre teba bude ťahšie sa s ním rozísť. Bolo by ok, ak by ťa presviedčal, otravoval, prosil, aby si sa k nemu vrátila. Ale vyhrážať sa samovraždou, je podľa mňa už silná káva.. dobre si rozmysli, či ho miluješ a chceš s ním byť. Ak si si istá, že nie, tak to ukonči čím skôr.

Treecat

No nejak extra dobry prototyp muza to asi nebude ked sa takto sprava.Neklape vam to a je to slaboch to su dost dobre dovody na rozchod ne?

pravy huhu

No pozri,

miliony zien vo vztahu vzdieraju muzov samovrazdou, detmi, placom, buchanim dverami, atd... Ak to raz urobi muz, tak sa vobec nic nedeje.

arnie11

Ak Ta vydiera samovrazdou, nie je to perspektivne. Vztah z lutosti nema perspektivu. Ak to nevie uniest, potrebuje mozno pomoc psychologa.