Ako sa dostanem na strešniansku ulicu z ASMN?

Príspevok v téme: Ako sa dostanem na strešniansku ulicu z ASMN?
Melisa_

Prosim poradite mi ako sa dostanem može byť aj s prestupom, teda asi je to iba s prestupom zo zastavky z ASMN na strečniansku ulicu? Nevyznam sa v tom MHD čo je na internete, neviem to tak skombinovať ten prestup... Vlastne potrebujem sa dostať na temaninsku na kliniku medisimo a vraj mam vystupiť na strečnianskej.
Dakujem

lost

drzim palce nech to vyjde :)

ja ked som prvy krat isiel do BA, tak som sa nie ze previezol o 1-2 zastavky navyse, ale som nastupil na 1-2 uplne zle autobusy :D

to som hladal skolu v petrzalke, no a potom som aj tak isiel asi 3km pesi :D

strasne no, ale tak je to fakt "zazitok" :D

Melisa_

Takže už nato dochadzam lepšie bude využiť kombinaciu 88 a 95 ako 50 a 95. Pretože 50 stoji na landerovej iba tam a odtial už 50 cez landerevou ani most apollo nejde. Nebudem si to zbytočne komplikovať pojdem 88 a 95 tam aj späť :-)

Melisa_

Ano cez most apollo už naspäť ten autobus nejde potom už ide tušim cez novy most, to som si všimla na 50 ked som isla do auparku že naspäť už išiel inakade.
Raz ked som išla niekam v mhd som sa spoliehala v autobuse mhd na tu tabulku nad šoferom kde sa piše aka zastavka nasleduje... a bola pokazena opakovali sa tam stale tri rovnake zastavky a ja som sa previezla o dve dalej, potom som sa musela vratiť, to je tak ked aj to okolie ešte tak spamati nepoznam že tu už mam vystupiť. Tak odvtedy si zastavky zratam hned na zastavke a ak je tabulka v mhd pokazena tak počitam zastavky :)

lost

no od auparku vlastne 95tka nejde, ale 93, ehm to je ine asi :D
dlho som MHD nesiel, pri najhorsom by sa dalo jednoducho vratit, i ked zrovna take jednoduche to nebude.. (spat na landererovu asi)

cize to bude vyborny napad, pre isotu ist na landererovu a keby daco ,tak most appolo bude plan Beee :)

lost

Ano mas pravdu, predbehla si ma :))

No ak nahodou nevystupis na most Appolo, tak 50tka ta zavezie do Auparku, a potom odtial by sa to nejak dalo :)

prejdes 100-150metrov na taky iny most a potom tam ide 95tka tiez :))

ale asi lepsie bude ta landererova pre isottu :)

lost

Myslim, ze tak to aj mozno pojde, pretoze 95 ide takto:
Landererova
Most Apollo
Farského

a 88 a 50 takto

Ekonomická univerzita
Most Apollo
Prístavná

Landererova
Most Apollo

ale len s 50tkou 1 zastavku pred Mos Apollo, cize na ASMN na 50tku, (potom asi 2 zastavky? resp konkretne na Landererova a tam na 95tku priamo na Strecniansku..)

Ale na tuto "radu" by som sa nie velmi spoliehal, lebo nie som z BA, len som to pozrel na
imhd.zoznam.sk
a
imhd.zoznam.sk

Teoreticky by to ist malo, no Most Apollo sa mi zda ako jednoduchsi orientacny bod,

Landererova vyzera takto:
blog.sme.sk

Myslim ze tam je (cca na "prvej hodine" (tj. tam ta vyskova budova J&T a JOJky tam maju logo na pravom kraji obrazku), no a most vyzera takto upload.wikimedia.org

cez pohlad na mapu to vyzera takto:
maps.google.com

A = zaciatok, cize ASMN,
B je ta landererova (pozor, medzi tym by mala byt este jedna zastavka)
a C je ten Most Apollo,
potom ta 95 uz neviem ako ide presne, ale nejak ta tam dovezie :)

95 potom pojde od landererovej, cez most, blablablablabla a zastavka tesne pred Strečnianska je Šintavská , cize po nej uz pride ciel :P :)

good luck :)

Melisa_

Pozerala som to a ak som to spravne pozrela mohla by som s 50 alebo 88 vystupiť aj na Landererovej, čiže jednu zastavku pred mostom apollo a odtial na 95 na strečniansku?
Kebyže sa preveziem tak mam smolu lebo už z dalšich zastavok po zastavke na moste apollo 95 asi nejde.

Melisa_

Lost, takže na nivach nastupim na 88 alebo 50 a vystupim na moste apollo a odtial potom na na 95 strečniansku?
A nevieš ešte či iba z mosta apollo ide spoj 95 alebo možem vystupiť aj jednu zastavku pred mostom apolo alebo jednu zastavku za mostom apollo?

lost

88 a 95
alebo
50 a 95

obe prestup na "Most Apollo"

imhd.zoznam.sk

ale POZOR, strecniansku tam pise "NA ZNAMENIE" cize bude treba zazvonit, aby zastavil (mozno ani nie, ale pise to tam, cize nieco na tom bude :) )