Trombóza?

Príspevok v téme: Trombóza?
vystrasena12

ahojte. asi pred 15 min. ma začala bolieť jedna noha.. pokiaľ chodím alebo s ňou hýbem ani to necítim.. ale ked je vkľude je to nepríjemná bolesť až tlak..medzi členkom a prstami na nohách. ako keby tá žila... užívam antikoncepciu.. prosím je to príznak trombózy? nikdy som takýto pocit v nohe nemala...ďakujem

RNG

Staci mat platnu kreditnu kartu a hocikto si moze objednavat zo zahranicia.
Brainway.sk ma nattokinazu, balenie so 60 kapsulkami obsahujucimi 1000 FU nattokinazy.
Za tu cenu, dokonca lacnejsie viem kupit tu v USA 90 kapsulove balenie s 2000 FU na kapsulu, vyrobok napr firmy Doctor's Best, ktoru maju rozni predajcovia na internete, vcitane iherb.com

Lulu2011

no nic..pozeram, ze to iste si napisal...ine na SR a CR nie je...a ten swanson asi tu nedostat..ze by s tým niekto robil

Lulu2011

rng - nejde o to, ale ked nemas moznost objednat zo zahranicia, preto som sa pýtala, ci sa to neda zohnat nahodou aj tu, minule som nasla na jednej stranke taky pripravok podobny, ked sa mi podari najst, dam tu nazov, ci poznas

RNG

Nie lem v USA.
Povodne to pochadza z natto kvasenej soje, ktora sa uz vyse 1000 roko je ako priloha k jedlam v Japonsku. Odtial dosli prve vyskumy a vyroba nattokinazy. Dnes je rozsirena ako doplnok po celom svete, samozrejme v USA ju maju vsetky doplnkove obchody.
Najdes ju samozrejme aj na Slovensku a v Cechach, ak si ochotny platit vysoke sumy za rozne malymi firmami vyrobene produkty otaznej kvality
www.imunotop.cz
Ako vidis tato firma neuvadza ani len aktivitu vyrobku v jednotkach FU.

Ja sa radsej spolieham na velke reputabilne firmy, kde kvalita je zarucena, kontrola velmi prisna a tresty za nedodrzanie kvality vyrobcu zlikviduju, na co je nasa FDA velmi aktivna.
Kupuj, kde len chces, ja kupujem tam, kde je kvalita vysoka a cena nizka. Naviac to mam rovno doma povacsine, lebo ja zijem v USA.

RNG

Moze byt, stredoeuropania maju aj tak nabeh na prilisnu zrazanlivost krvi, co HAK naviac zosiluje.
Ja pri akychkolvek priznakoch bolesti beriwem automaticky nattokinazu, ktora nielen rozriedi bezpecne krv, ale aj rozpusti pripadne krvne zrazeniny.
Ucinna davka zacina od 3 x 2000 FU, v pripade potvrdenej zrazeniny(fialovenie palcov na nohe v tvojom pripade) by som to zvysil na 3 x 4000 FU a viac, pokilal sa ta zrazenina nerozpusti.
A dal si vysetrit krv, tj zrazanlivost a ked by bola vysoka alebo hranicna, tak by som bral nattokinazu pravidelne. Spravna davka ma upravit zrazanlivost na spravnu. Privelka davka nattokinazy nevyvola krvacanlivost, napriek upozorneniam lekarov, co s tym nemaju ziadnu skusenost.
Ani 10 az 20 nasobok odporucaneho nevyvolalo krvacanlivost, tj je to velmi bezpecny potravinovy doplnok.