Tabletka PO a bolesti prs

ELpia

dakujem ti pekne troska si ma ukludnila :( aj ja mam ten pocit ze aspon by mi bolo zle alebo co :( alebo by som chodila casto cikat :/ .. podla mna to tiez budu tie hormony , lenze to ze to uz je mesiac po tak nechapem preco bolia teraz .. ale mozno preto ze bude dalsia menstruacia hmm uvidim ... kupila by som si fakt test lenze asi by som osivela hned cakanim na to co ukaze :(

ellyy

ale ja si skor myslim, ze nebudes tehotna, pretoze menstruaciu si dostala :-) tie tabletky su fakt silne a keby sa stalo, ze si tehotna tak pri tych tabletkach ju podla mna urcite nedostanes :-) ja som menstruaciu vazne nemala 3 mesiace po nej a citila som, ze nie som tehotna, isla som k lekarke cela vystrasena ale vsetko bolo ok, dala mi vyvolavacku a od vtedy uz beriem HAK...myslim si,ze len je tam obrovske mnozstvo hormonov, ktore rozhadzali cely organizmus a preto ta bolest, ja by som este urcite pockala ci pride dalsia menstruacia alebo nie, a ked nie tak potom az vyhladala lekarku, zatial by som odporucila pit alchemilkovy caj, ten nijako neuskodi a dalsia menstruacia ti pride na cas :-) pokial nemas ziadne ine priznaky ako bolest brucha a podobne urcite nebudes tehotna

ELpia

jak pridem domov lebo som v zahranici tak pojdem k doktorke :( .. lebo keby som zistila tu ze som alebo co ta asi ma trafi :(

ellyy

nestresuj hned :-) tabletka je vazny zasah do organizmu, mozno len tvoje telo tak na nu reaguje, ale kedze uz presiel mesiac skusila by som si aj tak kupit test, ked nie si v tom aspon nebudes zbytocne stresovat

ellyy

robila si si test na tehu? tabletka nemusi vzdy zabrat aj ked si dostala menstruaciu, ale tiez niekedy zvyknu boliet prsia pred dalsou menstruaciou