90-dnova dieta - kto sa prida

kamam

ahojte kocky :-)
tak ja som na tejto dietke 4 den, dnes mam ovocie, je to brutal, ale vydrziiim :-).Uz som ju drzala pred dvoma rokmi, ale som to pos.... vydrzala som 2 tyzdne a zisli mi vtedy 4 kila. No teraz som odhodlana a dufam, ze samu seba nesklamem :-)

Lubinka123

no ja som na tom trosku horsie, mam 170 cm a 99 kg takze potrebujem zhodit dost. no uz sa odhodlavam dlho tak uvidim. A kolko myslite ze sa da schudnut tak tyzdenne (7 dni) ??

adka67

Ja držím túto diétku už týždeň, zatiaľ som spokojná, ešte som sa nevážila, či som dala niečo dole, povedala som si, že počkám ešte týždeň :-) Celkovo sa cítim ľahšia :-) Zajtra ma čaká ovocný deň, to je môj zabijak, vodného sa asi ani nedožijem :-)Niekedy mám problém s receptami, hlavne v škrobový deň :-) Bolo by super ak by nás bolo viac a mohli by sme si vymieňať skúsenosti:-) No a dnes sa neviem dočkať čokolády, konečne :-) mne stačí schudnúť nejakých 7 kg, tak hádam sa podarí :-)

mimss

ahoj..ja by som sa pridala :) chcela som ist na 13 dnovu mliecnu ale nemozem sa do nej akosi dokopat :) aku mas vysku a vahu?