porucha osobnosti

Príspevok v téme: porucha osobnosti
zufala matka

U môjho syna bola diagnosikovana porucha osobnosti. Ma 16r. uz ma skusenosti aj s marihuanou, bol aj lieceny na psychiatrii. Teraz je v 1 roc. na SS ale aj tam sa profesori stazuju na jeho spravanie. Doma detto, absolutne nerespektuje mna ani nikoho. Robi si co sam chce. Kazdy je u neho debil a retardovany. Som z neho zufala. Mate niekto podobny problem? Niekto kto by mi vedel poradit ako mam dalej postupovat? Som zufala...

zufala matka

citam Vase prispevky... verte, ze som vyskusala vsetko co som mohla, dohovarat, pekne, snazit sa zaujat ho nejakou cinnostou, sportom ale VSETKO bezvysledne.... Asi vam neteba hovorit ze je vyznavacom EMO stylu.... uplna katastrofa. len pirsingy, tunely, septumy... ani neviem ci sa spravne vyjadrujem.... Momentalne je na lieceni a rozmyslam, co s nim dalej. Ci ho dat do reedukacneho - ale to nebude mat vzdelanie, alebo nech zostane so mnou a znovu sa trapit a hnat ho do skoly, do ucenia ...

analyn

Magy, to su situacie, ktore patria k zivotu. Neporovnavaj neporovnatelne. Ale podhodit dceru narkomanovi, to je cisty sadizmus! Mas deti? Nainstruovat 15- rocneho pubertiaka, je skoro nemozne, vid zufalu matku.

Magy

analyn - a co ak tvoju dceru zrazi nejaky sialenec zajtra rovno pred domom? to ju zamknes na dozivotie do izby, aby sa jej preboha len nieco nestalo? co ak co ak co ak... s tymto postojom zit - to nie je zivot, ale prezivanie v strachu. predpokladam ze ako spravna matka by si dokazala nainstruovat svoju dceru natolko, aby aj ta 15r. pochopila, co smie a co nie. pokial nema poruchu osobnosti alebo ine mentalne nedostatky, pochybujem, ze by sa nechala stiahnut nadol. uvazuj.

analyn

Magy, o com to tocis, to ti nie je luto mladeho, dajme tomu 15 rocneho dievcata???? Akym pravom radis znicit jej zivot??? Co ak sa ona prida k nemu, nauci sa drogovat od neho??? A co rodicia toho dievcata??? Nie, ja by som mu nestazila nic, JA BY SOM MU ZNEMOZNILA PRISTUP DO ZIVOTA MOJEJ RODINY! A to za kazdu cenu.

Magy

analyn, nikde nie je povedane, ze ta holka ho ma priviest rovno domov. tvoj postoj ciastocne nechapem, syn zuf_matky ma 16, ledva s tym zacina, nie je to este dlhorocny nezmenitelny fetak a narkoman. takym pristupom mu fakticky len zabuchnes dvere pre nosom, ktorymi by mohol vstupit a zacat novy zivot, stazujes mu zaclenenie sa do spolocnosti, najdenie sameho seba, vytvorenie si pozicie, ktora ho dostatocne bude viazat, aby nemusel siahat po drogach.

debilko

zufala matka

pozri na stránku drogy Vlado Schwandtner

je to kamarát poznám ho dlho dostal z toho kvantum detí len mu treba veriť

analyn

Magy, mne dcera privliect fetaka domov, bez milosti vyrazim s oboma dvere! Priklad z blizkej rodiny; on- vecny fetak, narkoman,podvodnik, hochstapler....., ona, osamela s jeho 2 detmi, pomahaju jej jeho rodicia, kolko vladzu. Ona sa zacina prisposobovat jemu, bafkaju spolu.Dalsi priklad; najstarsi syn, po roznych lieceniach zapraxoval aj mladsieho brata, rodicia sa vtedy spametali, starsieho vyrazili, mladsieho poslali na liecenie, a majmladsiu dceru sa snazia ochranit.