Uspokojenie

Príspevok v téme: Uspokojenie
MIchAella66

Chcela by som poradiť. Mám s priateľom ročný vzťah v ktorom sme počas sexu ešte nikdy nemali predohru. Nevravím, že ju vždy potrebujem niekedy mi vážne stačí len tak, že hneď sa ide na vec, ale občas už po nej neuveriteľne túžim. Povedala som mu to už asi 6 krát, ale tak, že sme sa aj trošku pochytili. Jeho reakcia bola, že budem sa snažiť a zas nič. Včera som tak nato čakala a on stále nič. Už mi dochádzajú nervy. Neviem či si to mám napísať na čelo alebo čo mám robiť.

MIchAella66

Ja neviem, keby som nemala predtým vzťah, v ktorom chlap predohru miloval asi by som to tak nepociťovala. S týmto terajším priateľom si rozumieme, ale v tomto nie. Minule som mu sama dala čítať článok o tom, aká je predohra dôležitá, trošku sme sa pochytili, ale povedal, že sa bude snažiť, lebo mu na mne záleží a nechce o mňa prísť. Potom dostal on chuť, spravila som ho, lebo sex nechcel a ja som ostala nadržaná a musela som to opäť predýchať. Potom keď som bola smutná tak konečne sa trošku so mnou pohral, ale už bez sexu len tak ma spravil. Včera čo som mala opäť chuť len povedal, že ide už domov...

odpovedam

No je to postelovy egoista. Tiez som mala takeho, ktory bol nedockavy, ale vychovala som si ho :-).

Ked budete mat intimne chvile, tak mu hovor, co by sa ti pacilo. Povedz mu, ze napr. tuzis po tom, aby ti bozkaval krk a potom siel niezsie a podobne...

Ked to nepomoze, tak mu pokojne vysvetli, ze mas tiez svoje potreby a potrebujes od neho citit lasku prave takymto sposobom. Ak to nepomoze, tak je nielen postelovy egoista, ale aj egoista vseobecny...