Co ked sa mi nechce?

Príspevok v téme: Co ked sa mi nechce?
Vlaado

Ahojte. Chcem sa s vami podelit o jednu webstranku o ktorej mi povedal kamarat. Ide o to ze nech uz robime cokolvek, niekedy proste nemame chut, nechce sa nam. Pri chudnuti to plati dvojnasobne. Bud sa nam nechce ist behat alebo cvicit alebo mame nechut dodrzat dietu. Vacsinou na to vsak plati jednoduche povzbudenie, mozno niekto kto v nas veri. Dufam ze najdete na tejto stranke inspiraciu vydrzat a prekonat sa.
www.dennamotivacia.sk

Ondrej1234

Pekny napad s tou strankou, som si to pridal do zaloziek a ked budem potrebovat povzbudenie tak sa tam pozrem.

Vlaado

Ak si myslis ze mas, tak mas :) je to len v tvojej hlave. Skus sa v tom stave udrzat co najdlhsie daj si nejake konkretne ciele a budes prekvapeny ako ich zacnes dosahovat ak budes pracovity. Mozog sa na ne zamera ako sniper a ked zostanes v tomto stave ze ti lezi svet na dlani ... tak ti bude lezat :)

sweater

pekna motivacia, zial (alebo nastastie? :) na mna maju taketo motivacne prvky vzdy taky silny ucinok ze sa potom citim ako by som mal cely svet na dlani :) fajn pocit...

Vlaado

V podstate chudnem ale len trochu. Chodil som v decembri do posilky aby som nabral svaly a nabral som pri tom samozrejme aj tuk tak skorej teraz rysujem mozem povedat.
Hej no, tie citaty su super ... niekedy sa necham uniest svojim vlastnym egom tam kam nechcem a taky citat ma vzdy vie vratit k tomu co je dolezite.

marionetka

...niektore citaty su naozaj nadherne...prave tu nad tym placem :´),lebo neska uz neviem co zo sebou tak hladam co by mi pomohlo :(...ale netyka sa to u mna len chudnutia...
inac ty tiez chudnes?