Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....

Príspevok v téme: Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....
milada1111

ahojte.niesom tehotna,ale planujem tak cca o 3 mesiace byt,ale co sa chcem spytat,kedy mam zacat brat tu kyselinu listovu?viete mi poradit aku znacku si mam kupit s akou ste boli spokojne?dakujem velmi pekne.viem,ze najlepsie su vitaminy z prirodnej databaze,ale nejem ju kazdy den,tak nechcem mat obavy,ze mam nedostatok kyseliny listovej,tak mi prosim poradte,dakujem

Lucinka500

už ho užívam tak dúfam ze bude vsetko v poriadku ale kamoska mi povedala ze ponom dost pribrala pribrali ste aj vy?

1.1katka

Ja som po potrate uzivala femibion 800 ked ze som potratila vraj kvoli tomu ze to moje telo nezvladlo a mala som nevyzrete vajicko :(

Alinka333

Ahojky. Vyskusaj Inofolic. Je to vyzivovy doplnok, ziadna chemia- obsahuje uz spominanu kyselinu listovu (prispieva k spravnemu fungovaniu imunitneho systemu) a vitamin skupiny B- inozitol. Odporuca sa brat 1 vrecusko 1x denne. Moja sestra si ho nevie vynachvalit, ma s nim velmi dobru skusenost Brala ho, ked sa s manzelom snazili o dietatko a dnes kocikuje☺

bebe25

Ahojte, venujem sa prirodnej medicine uz niekolko rokov a som stastna, ze som bola svedkom niekolkych "zazracnych" otehotneni a porodeni zdravych deti, pri paroch, ktore podla zapadnej mediciny nemali sancu otehotniet. Vo vela pripadoch to je samozrejme psychika, ktoru sa snazim taktiez dat do poriadku u oboch partnerov. Vyziva tela je vsak nesmierne dolezita. V case tehotenstva sa pomerne casto stretavame s gestozou. (Pod pojmom gestozy rozumieme ochorenia, ktore stoja v priamej suvislosti s tehotenstvom. Najcastejsim ochorenim je emesis gravidarum, tehotenske vracanie...) Pri castych gestozach je potrebne zvysit mikrocirkulciu placenty, za pomoci Antilipidoveho caju, po malych davkach. Ak su gestozy skutocne obmedzjuce pridame este Ikan, preparat, ktory znasobi ucinok a zabezpeci spravnu rovnovahu v zenskom tele. Pri zvysenom potrate je potrebne uzivat organicke biokalcium. Je to potrebne najma v obdobi 7 -9 tyzdna (vyvijaju sa zubne a kostne zarodocne bunky) a v obdovi 32 - 34 tyzdna (formovanie kostneho a zubneho tkaniva). Vsetko je samozrejme velmi individualne. Ak je problem s otehotnenim, rada vam bezplatne poradim. Kludne ma nevahajte kontaktovat.Drzim Vam palce :-)

Lucinka500

Ja som pred 4 rokmi potratila potom som sa rozpravala s mojou lekarkou ze ci by sme to mohli s partnerom skusit zase a co mam robit aby sa to uz nestalo. Povedala mi sa to stava ale ze nech si skúsim kupit vitaminy hlavne ench to obsahuje kyselinu listovu tak som sla do lekarne a kupila :) po pol roku som ostala tehotna :)

Veronika125

Ahojte potrebujem poradit som pol roka po spontalnom potrate a chceli by sme sa o dieta pokusit znovu ale chcela by som zacat brat nejake vitaminy len neviem ake hlavne aby to obsahovalo dost kyseliny listovej

muriel21

Caute ja som zacala teraz brat femibion 800 a chcem sa spytat ak budem tehotna mam ho dalej brat ci hned ho vysadit??
dakujem

Sendicka

Ahoj,

mne Dr. odporučil v prvom trimestri Femibion 800, aj keď je drahšia, ale moje dieťatko rastie a hýbe sa a teda sa dobre vyvíja. Včera som sa bavila s kamškou, ktorá počas tehotenstva brala len kyselinu listovú na predpis od Dr. Tiež, že sa niekde dočítala, že ak žena berie počas tehotenstva tabletky podobné Femibion-u, tak dieťa rastie a zvyknú byť väčšie, ale aj s dobrým fyzickým základom.

Ja teraz končím 12tt, a uvažujem, že čo si kúpim. Takže asi kúpim Femibion 400 na tento mesiac a potom si dám predpísať tú kyselinu listovú.

A na koniec chcem len dodať, že si myslím, že je správne výživu stále dopĺňať vitamínmi a najmä v tehotenstve, kedy to dieťa čerpá živiny z matky :)