ako si dokladne odlicit plet?

Príspevok v téme: ako si dokladne odlicit plet?
jankaaaaaaaaa

na odlicovanie pleti pouzivam umyvacie gely, napr. od garnier, alebo clean and clear. mam pocit cistej pleti potom, no ked si vycistim plet este pletovou vodou tak tampon je stale hnedy od make upu. az na treti krat je cisty. a to nepouzivam vobec vela make upu. problem je ten, ze nechcem za kazdym pouzivat agresivnu cistiacu vodu s alkoholom, kedze mi to drazdi a hlavne vysusuje plet.
viete nieco poradit?

jankaaaaaaaaa

natalia: to by som bola fakt velmi zvedava ako ti uplne do cista umyje tvar iba cista voda! ked ja si plet umyjem aj cistacim gelom a aj tak su na nej zvysky makeupu, samozrejme volnym okom to nevidiet, az ked pouzijem agresivnu pletovu vodu,tak na odlic. tampone je este makeup.
urcite to odlicovacie mlieko , ktore pouzivas nieje chemicka debilina.,.. skus sa najprv zamysliet, nad tym co napises

natalia123

Nechapem preco si na plet vzdy trepete kokotiny chemicke, ja pouzivam len odlicovacie mlieko, pletovu vodu len obcas... ale vzdy po odiceni si umyvam tvar CISTOU vodou z vodovou. Tepla cista voda odstrani aj zvysky make upu. Normalne pri sporchovani pred spanim si poriadne umyjem tvar a s pletou nemam ziadny problem. Rano vzdy studenou vodou. Niekedy si umyvam tvar viackrat denne :)

Eilien

skus pouzivat odlicovacie mlieko ktore si nanesies normalne prstami na tvar akoby si sa sla kremovat a pockas aspon minutu a zotries s tamponom,potom este celu plet ocistis s pletovou vodou:)ja pouzivam tiez Garnier bez alkoholu lebo mam dost citlivu plet,priznam sa ze si davam dost makeupu na plet a pri tomto postupe odlicovania je moja plet vzdy cista:)

jankaaaaaaaaa

aj ked si plet dvakrat umyjem cistacim gelom, tak po pouziti pletovej vody je tampon hnedy od makeupu.
cistiace pletove vody bez alkoholu, vobec niesu take ucinne ako tie s alkoholom. nevycistia plet tak ako ten alkohol.
simka: skusala som aj pletove mlieko pred umytim gelom, ale aj tak, po pouziti pletovej vody, ostal na tampone este make up

simka111

ja si najprv pleť odlíčim pleťovým mliekom, potom umyjem gélom a nakoniec použijem krémy ...používam pleťové mlieko aknelot na problematickú pleť

mayaya

existujú aj jemné pleťové vody bez alkoholu, skús tie, napr. nejakú prírodnú a tie s alkoholom len 1-2 krát týždenne. alebo večer vôbec vodu nepouži, ak si pleť vyčistíš gélom poriadne, je to len o zvyku