Energické guľôčky

sio

Este som zabudol vieme ze ak sa narodi dieta a je to pred krstom od davna sa privezuje cervena snurka na rucku alebo nohu.Dnes je smiesne ak stretavam ludi ktory si myslis ze im stuzka pomoze to uz je jedno proti comu....ale kolky ich maju...Co na svete nezastavis je falosnost a zakernost,nenavist a zavist atd...ako sa ti ma darit.Osobne som si gulicky vyskusal a som spokojny ,nelutujem tych par ecok v drogerke mesacne miniem viac.Nakoniec sa mi zda rozumnejsie ak mi niekto vyroby gulicku pre moju osobnu potrebu ako ked si zakupim energicky naramok s fabriky.To tiez kazdy nosi a maju perfektne vysledky.Su na zemi veci ktore nepochopi clovek a aj nahoda alebo nestastie v zivote nemusi byt len NAHODA A NESTASTIE. Kto ma okolo seba len dobrych ludi....

sio

Nehneviaj sa ale je to smiesne ak ty tu napises blbost a pri tom v starsich prispevkoch uvadzas aj svoj email kontakt na azete pritom tvoje prispevky svietia aj na stranke sevalinky a spochybnujes kazdeho alebo vsetko.Pritom ze sam sa chces tymto zaoberat je to smiesne -prispevok patri panovi podomnov

lost

jasne, povedz mi ktora farba sa ti paci, skocim do ochodu pre zvierata a kupim par lopticiek, nafarbim ich na tvoju oblubenu farbu, strcim do mikrovolnky a poslem postou po zabalani.
cena len 9 eur za kus, no nekup to :D
a vydrzi ti to naveky, nie len na 30 smiesnych dni, ako pisu na tajomstve..
pche :D
kam sa hrabu :D

EDIT:
co zaklincovali je toto

Ak sa vaša objednávka neprevezme a tým vnikne www.tajomno.sk zbytočné plytvanie energií, bude vaša IP adresa blokovaná, aby sa to už nikdy nestalo. Tým stratíte prístup na naše stránky. Ďakujeme za pochopenie.

mohli by radsej predavat atomove bomby, nez toto..

LOBO

Tak nakoniec som si jednu objednal. Tak zo začiatku sa nič nedialo aspoň som si nevšimol ,ale po týždni áno. Neviem či je to tým placebo efektom alebo tými guličkami. Myslím si ,že obidvomi vecami. Také bežné veci ,čo sa udiali v rodine ani nepočítam už,prišli za mnou známi,ktorými som sa už dlho nevidel a dokonca aj moj bratranec ,s ktorým sme boli na nože došiel,že nech to urovnáme ,ved že sme rodina. Celkovo sa mi zdravotný stav zlepšil. U nás v práci všetci postupne ochoreli samozrejme okrem mňa. Takže budem omuto placebu efeku verit ,ale pre istotu si ďalšiu guličku o pár mesiacov objednám. Hovorím len z vlastnej skúsenosti,možno na iných o nebude mat takýto účinok ,a ak tomu nebudú verit myslím si ,že ani placebo efekt im nepomôže. Zatial som s guličkami spokojný a kto má nejaký problém v živote ,nech vyskúša ...ak chce

sio

ak beriem do uvahy ze znaly clovek preklaje akukolvek vec ktora patrila danej osobe a stane sa co sa nema,je jasne ze ak niekto ZNALY vlozi silu do predmetu je to mozne ze posoby na daneho cloveka v ramci moznosti.Tym neveriacim vysvetlite mi teda baterku...tuskovu,mikro ...autobateriu alebo nieco ine.Ako slapu lebo je to predmet do ktoreho sa vlozi sila s niecoho a Lost sice to nie je chleba alebo vesmir ale je jasne ze ak rano sadnem do auta a jazdim po meste bez tankovania kam sa dostanem ak mi dojde benzin?Teda aspon s tohto mi akosi vypliva realny zaklad aj pre tie gulicky ale je mozne ze si len hladam rozumne riesenie.Teda aj ked plne neverim ich silu nepopieram je to mozne!!!!

sio

Napisem len tolko ludia sa podvedome snazia vsetko realne vysvetlit,vsetko je o niecom ale hlavne o peniazoch. Je realita ze vsetci sa len dokazu stazovat a realne zavrhuju vsetko co by im mohlo pomoct. Nemyslim len gulicky ale rozne riesenia lebo ze to treba zaplatit. Keby to bolo zdarma tak by to kazdy bral aspon na skusku. Ale co su financie ked nieco nabera spad a serie sa. Nic... zase tak vela nestoja jeden mesacny kredit u mna ... inak sulasim s nazorom ze dnes sice plesas nad manzelstvom ale co chlap to...problem teda ukaze sa to v buducnosti ale asi je to pre teba teraz stastie teda gratulujem slecinka. Ako som napisal vyskusam aj ja ved som zvedavy dam info...pekny den

tpch

Lindor, nikde nie je napisane, ze svadba s tvojim priatelom je zivotna vyhra. Mozno o par rokov budes tie gulocky preklinat :-DDD