Neuznanie reklamacie tricka kvoli odstrihnutym stitkom

Príspevok v téme: Neuznanie reklamacie tricka kvoli odstrihnutym stitkom
ninamina

Ahojte, stretli ste sa uz niekedy s tym, ze vam nechceli uznat reklamaciu, kvoli tomu ze ste odstrihli stitky-visacky z oblecenia??? Ja som pred par dnami chcela reklamovat tricko, samozrejme som z boku odstrihla stitky, a ked som prisla do obchodu, predavacka mi hned povedala ze pravdepodobne mi to firma neuzna, ze to uz je zasah do tricka...to akoze co je?? este som to nepocula.. a dalsia vec - na vsetkych tych stitkoch je predsa vzdy vyznacene kde sa MAJU odstrihnut..Ak by sa to nemalo strihat, mali by predsa informovat ze je to nutne zachovat v pripade reklamacie..

bingham

lionesss...ked niekto donesie reklamovat tricko...na ktorom on vlastnorucne odstrihol stitok kde je znacka a velkost tak moze ist do riti....

lionesssssss

jankaaaaaaaaaaaaaa, ale to je totálne jedno. To nijako so závadou trička nesúvisí, veď hádam by ho deravé nešli opäť hodiť na pult, či ?

ľudia by mali lepšie poznať svoje práva a hlavne nemali by sa nechať odrbať a odbiť

lost

no tie stitky zavadzaju niekedy :)
a po istom prani sa aj tak zodru..

co je naopak za sprostot montovat stiky tam, kde maju bezprostedne kontakt s kozou cloveka ? na co to je dobre?

existuju aj normalnejsie stihky, ktore netreba a je nemozne strihat, ale to potom tricko nebude stat vyrobcu pol centa za vyrobu, ale az jeden cely cent, cize to si nemoze dovolit :)

bingham

tak ked odstrihla stitky z vnutra...kde je velkost a znacka...tak je jasne ze to nemoze reklamovat...to co je za sprostost to strihat...

lost

keby mal oviac ludi povahu ako lionesssssss, svet by bol krajsi, lebo by mal svet aj nejake prava :)

vydupat si svoje, hoci aj za cenu cirkusu v obchode, som zvedavy, ci sa dovtipia, ze bude lacnejsie vratit peniaze, ako odstrasit zakanzikom cirkusom.

jankaaaaaaaaa

george to ty si nepochopil. ona pisala o reklamacii tovaru, nie o vrateni
liones: ale ona odstrihla tie stitky z vnutra tricka, na ktorych je napr, velkost, znacka, pokyny ako prat atd..

lionesssssss

nedaj sa, čo majú odstrihnuté štítky spoločné s tým, že na tričku sa robia diery?
šak hádam nebudeš mesiac nosiť tričko aj so štítkami, šak ty ho nechceš vymeniť, ty ho chceš reklamovať

ja by som sa tam inak pohádala ako sa poznám

ninamina

dovodom reklamacie bolo, ze sa na tricku zacali robit male dierky..asi po mesiaci nosenia prva a tak dalej..dierok je zo 6 a aj dalej vidno akoby porusenie,oslabenie latky aj na dalsich miestach.

george303

Jankaaaa
Nepochopila si ma ...
Ja som to hovoril pri moznosti ze jej tricko nevyhovuje velkostou alebo farbou a chce ho vratit vtedy je bezne ze sa tricko vrati na regale ....
Ale tak nenapisala dovod reklamacie takze je otom aj dost tazko diskutovat ...