CO na znicene vlasy?

Príspevok v téme: CO na znicene vlasy?
Leticia

ahojte, mohli by ste mi poradit, co na znicene suche vlasy? bola som ciernovlaska a chcela som ich hnede, dala som si to stiahnut peroxidom, bolo to rysave, ale pekna rysava aj pristala mi,tak som dala znova, aby mi konecne chytila ta vytuzena svetlo hneda, konecne ju mam, ale vlasy mam suche, postiepene. Strihat davat nechcem, lebo mam na mikano trocha kratsie a o dlzku by som nechcela prist, citala som, ze dobra je na vlasy maska med a mlieko, ci? mam aj masku jogurtovu od infonity, poza to niekto? budu mi rast vlasy aj nadalej a tak to dat podstrihnut?

:(

Ten lunárny kalendár je spoplatňovaný. Keď sa tam zaregistrujem koľko budem platiť a ako?
Mám jemné vlasy existuje nejaká maska, ktorá by mi ich spevnila? A kedy sa majú podstrihnúť podľa toho kalendára? Dík

kukulienka63

Leticia, Ty asi nerozumieš tomu lunárnemu kalendáru. Jahôdke si ho poradila, tak aj Ty si to otvor, nájdi lunárny kalendár a dnes je tiež luna v levovi, aj dnes sa môžu strihať vlasy, potom až 5.,6. a 7. marca! Ten kalendár je krásne prehľadný. :-)

JahO_Odka

Mohli by ste mi poslať nejaký link na dobrú stránku, kde sa dá sledovať ten lunárny cyklus? Viem, že mesiac vraj vplýva na kvalitu vlasov a chcela by som to skúsiť.
Ale som v tom úplný nováčik :)

kukulienka63

Leti ahoj, tak sa teším s Tebou, tak už vieš čo zaberá na zničené vlasy, teraz už len sledovať lunu a v lete bude z Teba vlasatica krásna! pekný dník prajem

Leticia

tak baby, maska je perfektna, vlasy su leskle, hebke a konecne na dotyk su to vlasy a nadherne vonaju, odporucam.

elina

Kukulienka kadernicky vedia byt velmi zavistlive to uz je vela pripadov co baby plakali ze z dlhych im ostali kratke. Ja mam chvala bohu velmi dobru kadernicku ale ked si budem sama strihat vlasy kazdy mesiac v den leva tak ju uz nebudem potrebovat :)

elina

Juj baby ja len dufam ze budeme stastne tak ako chceme :) trpezlivost ruze prinasa... Inak aj ja uvazujem dost o tej henne ale ja sa farbim chemicky bledohnedu a po nej by som mala len tmave. Ale asi to obetujem len aby som mala zdrave vlasky,huste a dlhe :)