Strašne pekne dievča, ale velmi tiché

Príspevok v téme: Strašne pekne dievča, ale velmi tiché
milan266

Vedel by mi niekto poradit ako mam zbalit takéto dievča? Je velmi ale fakt ze velmi pekná, milá, usmievavá, no jedna vec čo mi na nej trošku vadí že je to dosť tiché dievča, teda introvert. Je vôbec možné jej nejako naznačiť ze sa mi pači, alebo to mam nechat tak, lebo to pravdepodobne nemá ziadnu cenu....poradte ;)

poharik

Hlavne nech vie, že existuješ ;) majte nejakú spoločnú aktivitu pri kt. sa porozprávate.. možno to potom pôjde sdamo ;)

milan266

ona má 18 rokov., ale ako jej to mam naznacit? a dá sa to vôbec pri jej povahe?
a dost sa bojím aj toho, ze so mnou nebude chciet byt, lebo sa ma bude hanbimť a nebude si mat co so mnoou povedat.

dia645

takze , určite o ňu bojuj , no v tvojom prípade - pokús sa ju získať :) Musí byť úchvatné , že je krásna a k tomu nemá potrebu sa predvádzať alebo nejak upútavať pozornosť (ja som opak,preto si to vážím) :D Určite sa poteší ako o ňu prejavíš záujem. !!! :)

hraciak

preco by to nemalo cenu? zalezi iba na tebe aky typ dievcat uprednostnujes, ver mi ale ze pekne dievca a introvertka moze byt dost dobra kombinacia, neviem kolko ma rokov ani nic o nej, ale je to fakt pravda zatial z mojej skusenosti ze malo hovoriaci clovek je inteligentny =) a inteligentna a strasne pekna je dost dobra kombinacia nemyslis?