Nežný

Príspevok v téme: Nežný
Lucka1000

Dokázal by sa milovať celé hodiny .pozerať sa mi do oči hladkať ma po vlasoch pekne pomaličky jemne . dotýka sa ma ako keby som bola s porcelánu . no ja by som chcela skusiť niečo drsnejšie :D. myslíte že keď mu to poviem tak nebude sklamaný? alebo tak. isto si bude myslieť že sa mi hento nepáči. aký by ste mali postoj vy?

alenka_maxova

tak za prve, takeho chlapa si vaz :) Mne sa to na mojom zo zaciatku neskutocne pacilo, potom sme presli na trosku drsnejsie hratky, no teraz ked obcas zjemni a urobi nieco nezne, tak vo mne to tak neskutocne vrie, prejdu mnou zimomriavky a je mi strasne dobreee :) Cize by bolo fajn, keby ste poznali aj nieco ine, ako jemne milovanie, aby ste to striedali podla chut. A ako na to? Podobne ako napisal Wreck, prosto skusis vziat iniciativu do vlastnych ruk, povies mu aby pritlacil, zrychlil, aby ta chytil pevnejsie...

wreck

v jeden moment povies "chcela by som nieco skusit", vysadnes hore, pretoze vtedy mas najvacsiu kontrolu nad vecami.

nepredpokladaj nezmyselne dopredu co si bude alebo nebude mysliet. uvidis jeho reakciu po tom tvojom vysadnuti a mozete sa o tom porozpravat.