Zdravšie, krajšie vlasy, kt. rýchlejšie rastú

Príspevok v téme: Zdravšie, krajšie vlasy, kt. rýchlejšie rastú
KiwinKa

Ahoj, chcela by som , aby boli moje vlasy zdravé, pekné, ale hlavne, aby rýchlejšie rástli. Čo i len o trošku rýchlejšie. Používam vlasovú vodu Dixi - nevidím zmenu, možno nejaká malá je, ale...
Kúpila som si kapsule Dixi ARVIT (ešte nepoužívam, ale začnem) , plánujem kúpiť vitamíny z lekárne konktétne určené na vlasy a nechty... Pomôže? A ešte: Používam po každom umývaní žihľavový čaj, s ktorým si vlasy opláchnem. Cez leto budem používať sušenú žihľavu miesto čaju ale to je teraz jedno, len chcem vedieť, pmôže toto všetko? Hlavne ten čaj ? a kapsule? Myslím na rast a tak. Ďakujem.

kloe

nuz ale davaj si pozor aj na vyber samponu podla mna na tom dost zalezi nepoužívaj nejaky precpany silikonmy. Nejaky obycajny dixi, luna alebo aj revalid je este fajn

kloe

do prdele ty maš skoro uplne rovnaku staroslivosť o rychly rast ako ja :DDDDDDDD
dixi arvit mam
pouzivala som dixi brezovu vodicku an vlasy ale ziadna zmena :( ale na vyzivu korienkou je určite dobra
vnútorne užívam panthenol, biotin a zinok
a po každom umyti vlasy prelievam žihlavovym odvarom

tak teda držím nam obidvom palce:D

KiwinKa

elina- praveze neviem, nevidis?, napisala som, ze nevidim ucinok...
megi118 akoze?? to si mam 3x denne plachovat vlasy s tym zihlavovym cajom?? neni to prehnane? nestaci po kazdm umyvani.. pretze ako som citala na nete, nekto odporuca raz do tyzdna.. tak ako?

megi118

určite áno,ale musiš ho pouťívat viacx denne-3x a aspon 3 týždne,potom vynechat nejakú dobu,a zas odznova.

elina

A v com takom ti pomohla ta dixi voda? V raste? Dobre tabl. z dm su zevraj das gesunde haar vital komplex ja ich chcem vyskusat

mate59

Kiwinka - rast vlasov ničím neurýchliš,ale spomínané výživy sú pre vlasy dobrá vec.
O.i. je dobrý aj Capillan Q z lekárne.
Do žihľav. odvaru môžeš pridať aj pár kvapiek citrón. šťavy,vlasy sa budú pekne lesknúť.Ale rast to neurýchly.

megi118

myslím,že doležité je aj to čo prijímame do tela,čiže strava,a pitný režim.napr.hsť orieškov,a 2,5l denne tekutín.