Kto je RNG?

Príspevok v téme: Kto je RNG?
Slonicatko

Vážení pán RNG sa ozýva skoro v každej téme a propaguje výživové doplnky z USA. Veľmi by ma zaujímalo čo je za tým, pretože som zistil, že to vôbec nie je tak ako tvrdí. Dehonestuje Wobenzym, údajne je zastaralý a nepomáha, dal som si urobiť odborný posudok, vôbec nie je pravda, že je slabý, že prostriedky z USA sú silnejšie, nie je to pravda. Najskôr som mu veril, ale už som prišiel na to, že to nie je tak ako tvrdí.

ethel

Olii: ja sem nechodím každý deň a preto reagujem až teraz na tvoju otázku na ktorú ako si napísala ti nikto nevieme odpovedať...
Existuje liek MagneB6- volnopredajný,ktorý sa môže užívať aj dlhšie..mojej dcére ho odporučila neurologička keď pár krát odpadla a musím povedať,že ho užívala dlhodobo asi 3 mesiace a potom som znížila dávkovanie a nakoniec vysadila. teraz ho opäť podávam,lebo mala kŕče v nohe.
Nevidím dôvod prečo by si chcela vitamíny rady B užívať dlhodobo? My podávame onkologickým pacientom na základe zlého krvného obrazu a nedostatku leukocytov Pyridoxin vo vyšších dávkach do úpravy krvného obrazu...
Osobne keby som si mala vybrať, kúpim si B- komplex. nie jednotlivo vitamíny rady B.

ethel

RNG: som si dovolila skopírovať toto: ...
A ten cvok, co si zvolil tie rozne nicky, vcitane RNGbodka si urobil zase novy, "pravy RNG"

Je neunavny a som zvedavy, kto ho za to plati??? Lebo nemyslim ze tolko vytrvalosti je len tak zadarmo....

Ty si vytrvalý už niekolko rokov, veď sa poznáme a tebe vari niekto za tú vytrvalosť platí??:-) Lebo si spomínal,že to robíš čisto len kvôli luďom. Prepáč,že som si dovolila na to upozorniť...možno aj niekto iný s rôznymi nickmi tu prispieva len tak nezištne,lebo chce pomôcť:-)

olii

Dane a pravy hu hu díky,stránku badatela poznám dobre.
RMG a prečo ženy v USA málo varia,dúfam to nepríde k nám.Vychádza mi z toho len jedno.BUď sú pohodlné,alebo chcú ušetrený voľný čas tráviť inak,venovať sa niečou inému.Len čo je divné že tým mladým ženám to vôbec akosi neprekáža, že sú tučné.Ale každý národ má svoje zvyky.

janoo

2 RNG: Este ti zelam aby si nasiel pokoj v dusi a nevidel vsade nepriatelov vyzivovych doplnkov. :-) Tiez beriem vyzivove doplnky ale poznam ich hranice.

janoo

RNG: Pises tu kopa odborne znejucich viet, ale vacsinou su to nezmysli. Zamorenie nevznika vacsinou z jedla a jedlo (potravinove doplnky) vacsinou neliecia. Co sa tyka uspechu alternativnych doktorov, tak si sa este nepochvalil s tvojou uspesnostou vyliecenia rakoviny. A skus vecne argmentovat miesto osobnych utokov, ked tu obvinujes ludi so spiknutia proti tebe. :-D

RNG

Ethel, v USA su sice zo 700 000 lekarov 15 000, ktori sa zaoberaju aj alternativnou medicinou, ale drviva vacsina lusi chodi k lekarom, co sa tym nezaoberaju. A ti predpisuju patentovane chemicke lieky ako na pase, preto je v USA najvyssia spotreba liekov. Nuz a s tym suvisia aj postranne ucinky a zamorenie tela
V USA dnes velmi malo zien vari, tj ludia sa povacsine stravuju priemyselne pripravenymi jedlami. Nuz a to sa tak isto odraza na zdravi.
Ja tu nerobim reklamu na USA, len uvadzam rady lekarov, co si zvolili miesto liekov pouzivat potravinove doplnky.A maju nevidany uspech.
A to je nieco, co na Slovensku este chyba.
A zostavam tu na tomto a inych forach fore aj napriek osobnym utokom na mna, najma na tomto fore je to skoro na nevydrzanie, lebo si myslim, ze niekto by mal aj Slovakov o tomto informovat.

Ci uz to jednotlivec pouzije alebo nie, to je jeho osobna vec.
Ale na rozhodnutie treba poznat rozne prostriedky a metody, nielen to, co propaguje oficialna prakticky monopolna medicina.

A ten cvok, co si zvolil tie rozne nicky, vcitane RNGbodka si urobil zase novy, "pravy RNG"
Je neunavny a som zvedavy, kto ho za to plati??? Lebo nemyslim ze tolko vytrvalosti je len tak zadarmo.

Ale urobim mu radost, na buduci tyden sa tu asi neukazem, v robote mam prilisny naval.

olii

TPCH1,
uisťujem ťa že názvy vitamínov ovládam veľmi dobre,chybička sa stala.
Ale ak ich ty dobre ovládaš mohla by si mi dať odpoveď na to čo sa pýtam.
A čo podľa teba znamená produktívne sa zapájať do debaty,keď mi tu nikto nevie z vás,tých produktívnych dať odpoveď.

tpch1

olii, este keby si sa doucila taku zakladnu vec, akou je to, ze pyridoxin je vitamin B6, nie B3, ked uz sa chces produktivne zapajat do debaty...

olii

dane,
viem, ale konkrétne niekedy stačí užívať samotný vitamín B1-tiamín,napr.pri zášklboch viečok,ale aj riboflavín napr.pri ústnych kútikoch, popraskaných perách a tiež aj B3 Pyridoxín.Len niekde som čítala že z týchto troch sú dva(a to neviem ktoré) nemajú sa užívať dlhodobo,lebo užívanie jedného spôsobí nedostatok druhého.Je pravda že najlepšie je B-komplex,či Milgamma,ale zase ak sa vie ktorý konkrétne vitamín chýba,myslím že silnejší je ten obsahovo. ýka sa to len týchto troch vt.B1-B2 -B3,veď ich v lekárňach predávajú aj samotne.
A ešte ten horčík - magnézium.Niečo som našla myslím že sa môže samotný užívať,iba pri kŕčoch musí byť v pomere s vápnikom,ale nie som si istá.