mam jazvy po akne :( dermaroller pomoze alebo neaky masticka?

Príspevok v téme: mam jazvy po akne :( dermaroller pomoze alebo neaky masticka?
ugly54

Dobry den chcem sa opytat ci niekto nemate skusenosti s dermarollerelom na jazvy po akne.Citala som na nete ze by mal pomoct no neviem ako dlho to budem musiet pouzivat a jazvy po akne mam cca tyzden a rozmyslam ci sa my ho oplati kupit za tych 30€ ci nemate skusenosti s neakou lacnejsou mastickou ktora pomaha na jazvy po akne.Dakujem za kazdu radu :)

lubkaTT

Ahoj, urcite ho skus , ja ho mam zo stranky goldlashes.sk , stoji tam 17eur, ihlicky titanove, odporucam ti 0,5 mm velkost, ja osm si kupila 1,5, ale ja ho pouzivam na telo, nie na tvar a mam kozu ovela hladsiu, jazvicky po vyrazkach co som mala na chrbte taka vleka je zmensena o polovicu, ostatne uz skoro uplne zmizli. Rolujem raz do tyzdna, ale chcem aspon dva krat. Funguje

lukineek

ugly... nekupuj si nic mne to nepomohlo ... navhči troška tampón a našpliechaj troška naňho citrónu mne to funguje... aj som o tom vela pocul stoji za vyskusanie... rob to tak tyzden alebo dva a uvidis mozno zmeny (=

marijam

Milá Ugly... tiež som prešla fázou akné..a darí sa mi liečiť si ho samej..ostávajú mi jazvy..no musím Ti povedať, že rozhodne si nemienim kupovať žiadne mastičky..nechávam pleť dýchať, nepoužívam make-up, spávam 7-8 hodín..a vidím, že jazvy miznú..trvá to podstatne dlhšie, chce to čas..Ale aspoň budem spokojná, že som si nič negebrila na tvár ;-)