nevladzem

Magy

natusa42 - odpoved na tvoju otazku je v tom, co som napisal a vysvetlil podrobne. nevies citat, alebo nerozumies tomu, co som napisal a mam sa opakovat? netolerancia, predsudky, uzkoprse videnie sveta.

natusa42

magy ..ako si dovolujes povedat,ze som obmedzena a uzkoprsa ? len som vyjadrila svoj nazor ..ze clovek,ktory ma skrupule to neurobi ,nic ine,je to moj nazor ...nic ine...ako ostatni tu maju svoj nazor,ja tiez ..lebo sa to podla mojho meritka nezda normalne

Magy

momentt - to, ze sa s tym nevies zmierit je dosledok iba dvoch veci.
ocakavania a predsudky.
kazdy mame nejake ocakavania. a cim ich je viac, tym vacsie sklamanie nastava, ak sa nesplnia. osobne uz radsej ocakavania nemam, naucil som sa. aspon sa nesklamem.
a tie predsudky? zjavne z vychovy, presvedcenia a pod. podakuj sa rodicom. odsudit cloveka kvoli tomu, ze tancoval a zabaval ludi urcitym sposobom...
nevidim nic zle na tom, ak si niekto zaraba na zivobytie slusnym sposobom. to znamena bez toho, aby niekomu ublizoval, poznizoval sa a pod. su podstatne horsie veci ako tento sposob tanca, zabavania hosti/divakov.
osobne poznam dve stripterky a par ludi z jej okolia a aj prace. obe dodrzuju striktne pravidla, napr. sex s klientmi je tabu. to znamena ze odtancuje a tym to hasne. jedna z nich je vydata, ma dve deti. mas dojem, ze su obe nenormalne, zatratene, spinave?
normalny clovek dokaze tolerovat aj urcite odchylky od siveho priemeru. to len netolerantni hlupaci su zjavne schopni odsudit vsetko, co sa vymyka ich obmedzenemu a uzkoprsemu mysleniu.

natusa42 je toho krasnym prikladom.
co potrebujes na to, aby si to prekusla? pochopit, ze nie vsetci sme poslusne ovecky so sklonenou hlavou a niektori obcas vystrcia hlavu z davu? co by si radsej? aby bol v minulosti narkoman, zlodej, nasilnik?

osobne ti mozem poradit len jedno. zacni uvazovat triezvejsie a som presvedceny, ked ti tvoj partner spravi male sukromne predstavenie len pre teba, vas sex. zivot bude podstatne pestrejsi a zabavnejsi.
ale pokial si typ, ze pri sexe musis mat zhasnute a este aj pod perinou...

natusa42

pre krista pána ..nie,nie ..nemýľ si pojmy ..on nemôže byť normálny ...aj ked potreboval peniaze,alebo hocičo..ale toto NIE !!! preč okamžite od neho ,preboha

momentt

frajer robil tanecnika v jednom bare. v podstate sa jednalo o go-go tanecnika ale ako trans... zle sa mi o tom hovori, ale on je inac uplne v poriadku. sa mi s tym priznal len nedavno ked som mu nasla nejake kostymy a fotky... bolo to dost otrasne. ja ho lubim, ale nedokazem si to co som videla a to co mi hovoril vymazat z pamate a neustale na to myslim a dost ma to odpudzuje :-(

Magy

Ludia, naucte sa prosim popisovat svoje problemy detailnejsie, dolezite su veci, co danemu problemu predchadzali, a myslite si, ze maju alebo mozu mat vztah k danemu problemu. Takto z vas musime tahat informacie ako z chlpatej deky.

nepises absolutne nic, co je dolezite, aby sme ti dokazali ucinne poradit. a dolezite v tvojom pripade znamena - kto si, aky vztah, aka minulost, ake vztahy, proste vsetko, co sa tyka tvojho problemu.

osobne mam niekedy pocit, ze si trpiet zasluzite, ked ste natolko lenivi, ze ani popisat problem nedokazete, ked uz ziadate o pomoc.
neznasam ludi typu "mam problem, pomozte" a pritom nepohne takmer ani prstom a ocakava, ze ten problem za neho vyriesia ini, alebo sa vyriesi nebodaj sam.