Najedzte sa do štíhlosti

megy 0071

Ahoj Kathyn.Áno môžeš jest medzi jedlami,je to napísané na strane 28 :).Nerobíš podľa mňa nikde chybu,ja som sa zriekla aj kávy teraz počas detoxu.Jedla mi zatial chutia a aj manželovi.Teraz som viac najedená ako inokedy ked som sa obmedzovala,aby som niečo zhodila.Dúfam,že niečo zhodím....:)).pa

Kathyn

Ahojky Megy. Môžem medzi jedlami jesť????? Ale v tej detox tabuľke to nieje, tak jem len to, čo je v tabuľke. Ráno jablko s mrkvou atď. obed brokolica, lusky atď....večer cvikla...dnes mrkva..:( Medzi tým nič len voda a čaj.....a jedna káva...robím asi niekde teda chybu?
Zatiaľ paaa

megy 0071

Kathyn,tak ja hladná ani nie som.Aj jedávaš medzi tými jedlami??Desiata slivky... a olovrant jogurt..Najedz sa poriadne,aby si nebola hladná.U nás druhy deň v pohode.Drž sa.

Kathyn

Tak sa tlačím cviklovým šalátom s vajíčkom. Druhý deň je takmer za mnou.Som trošku hladná medzi jedlami, ale zalievam to čajom a vodou. Zajtra budem variť mrkvový perkelt. Megy ako si na tom Ty?????

megy 0071

Ahoj Kathyn.Tak mne ta voda až tak problém nerobí,aj predtým som pila 3l vody + čaj.Trochu to komplikuje,že tá voda má sa pit prevarená , teplá-vlažná.Aj to som vyriešia, vodu som si dopredu prevarila a vlažnejšiu som dala do termosky.Takto ju mám stále akurát :) .

Kathyn

Ahojky Megy. Ja dnes pokračujem druhý deň.Strúham a strúham :-))) Cítim sa fajn...zvládla som to včera celkom dobre. Mám len problém vypiť ten kopec vody. Nedám to do seba. Tak neviem.Striedam vodu aj čaj a jednu kávu si neodpustím keď prídem do práce. Ale nevydá to tie 3 litre :( Aj tak už behám na wecko každú chvíľu cikať :D Ostatné je zatiaľ v pohode:-)

megy 0071

Ahojte baby.Tak prví den za nami a môžem povedat,že som to zvládla v pohode.Hladná som nebola a raňajky ma zasýtili viac ako ked si dávam bežne grah.rohlík,šunka,zelenina.Na wc som síce dost behala,ale tak to má byt.Manžel trochu večer frflal,rozladil ho guláš čo som prihrievala detom :)).Tiež mu chýbalo večer niečo vyjedat,rád jedáva jablčka,no ale,zvládol to.
Jedlo si pripravujem dopredu ináč by som to nestíhala.
Kathyn tebe to ide ako??

petraa111

ja som si knižku tiež objednala, robím odtiaľ raňajky a večere + večer cvičím jednoduché cvičenia a za týždeň som schudla 2kg, som spokojná, len neviem,či budem schopná sa stále takto stravovať, prevažne zeleninové jedlá papa

Kathyn

Ahojte kočky. Dnes som začala s 28 dňovým detoxom podľa A. Mačingovej. Bola by som rada, keby sa niekto pridal, nech nám to ide veselšie :-)))