The secret = Zit v sebaklame.?Klame clovek sam seba?

Príspevok v téme: The secret = Zit v sebaklame.?Klame clovek sam seba?
fitfirit

Tak som sa zamyslela ci ked clovek sa zacne riadit the secret.Ze bude mysliet pozitivne a bude pritohvat rovnake veci.Napr ked bude k ludom mila a budem spokojna tak budu ludia mili ku mne a budem pritahovat len pozitivne veci.Nieje to len sebaklam?Ze presvedcim samu seba ze su ku mne mili aj ked su mozno rovnaki ako vzdy.Alebo situacie nebudu pozivnejsie len tomu clovek sam uveri a nic sa nezmenilo?To by bol potom klam nie?Mate stym skusenosti?

sio

MatoK...Cely svet je o tom aby ste mali plne penazenky ,ale ako na to aby ste zostali aj ludmi.Psycholog je tiez plateny lekar a staci ak sa s nim porozpravas da ti lieky a hotovo ma zarobene.Umenie je vytvorit nieco co ludi posilni v ich viere a hlavne dokaze im dat silu,nadej,a sebavedomie.Ludia su zlomeny a neveria nicomu ,mechanicke babiky ktore akoze ziju ale iba plavaju v prude vody ktora ich unasa daleko od zivota.Splatky ,exekucie,nedostatok a riesenia co zamotaju este viac vsetko nez je nutne.Nasledne sa zanedbava a je zlomeny.Vyd percentualne realitu.20 rocneho mladika sniva ,planuje ,dba o seba.40 rocny len prezuva zije ako pride ,hadze rukami ,vo vecsine pripadou kasle na vsetko a nedba o seba poriadne ma problem aj s nechtami na rukach.

sio

V tomto nesulasim ak by si si neverila akykolvek ciel by nebolo mozne dosiahnut.Predstav si cokolvek co ches nie je to o tom aka je cesta dlha alebo tazka.Je to o tom ze chces a vies ze aj napriek okoliu a mozno nesulasu je sen realny.Chces a dosiahnes.Ak sa na sen sustredis a venujes tomu cas a VERIS SI stane sa to realitou.Zakladom je nenechat sa zlomit tym ze sa nieco nedary a trva to dlhsie...Tukas do pocitaca ktory bol tiez niekoho sen,vierou a myslienkou.Bola tam snaha a to sa casom vyvijalo svojou vlastnou cestou.Secret je len jednoduchsia forma podania ako si zmenit zivot.

MatoK

Keby secret tak prevratne fungovalo, na svete by bolo o niekolko stotisic viac milionarov ako je teraz ...

Na secret primarne zbohatol autor. Self-help knizky nie su o pomoci druhym, ale o plneni penazeniek autorov.

GiovanniX

aby ste ten dokument pochopili,tak trebalo by sa venovat rozvoju osobnosti daku tu dobu...moj nazor je,ze to funguje,je to pravda,len myslienka nestaci sama o sebe,treba pre to aj robit nieco...
a k tomu sebaklamu-raz jeden clovek povedal,ze radsej budem zit v sebaklame a budem stastny,zdravy a bohaty,ako by som bol chory,chudobny a v depkach...
vsetko je o pohlade na svet a na sebe sameho,je na vas,ci budete orol,alebo len vrabce....

cashforlife

Zdravím Vás.Myslím ze watermelon má pravdu!Prvá sila vo vesmíre bola gravitácia a o tom je secret.Dalej myslienka má podla mna frekvenciu a preto sa dá širiť.Aj vzduch sa dá dýchať,ale neni vidieť,no aj tak vieš ,že je všade okolo teba...

J111

Aha:D Tak to sme teda suprovi radcovia:D Neviem, preco by som mal nejako radit, mne staci trosku popisat a som kludnejsi:D Neviem, ci to pomoze aj autorovi:D asi tazko, ale jedno. Dufam, ze neva:DDD